Skocz do zawartości

Pokrowce do auta na skórzaną tapicerkę.


Vector
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym założyć pokrowce, szyte na miarę na fotele, ale nie wiem jaki będzie efekt. Trochę się obawiam, że siedziska mogą się przemieszczać podczas użytkowania. Producenci w sumie nic konkretnego mi nie powiedzieli, tylko tyle, że jeśli będą dobrze ponaciągane to nie powinny się przemieszczać. Ale jak to będzie wyglądało w praktyce?

 

Czy ktoś z Was przerabiał temat? Może gdybym nakleił taśmę dwustronną na siedziska i do pokrowca wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinacje alpejskie z tymi pokrowcami, moim zdaniem to półśrodek. A taśma dwustronna to już raczej jaja, chyba żartujesz.... ja mam skórzane fotele i nie narzekam. Ale chyba kojarze jakie masz odczucia - jest coś takiego jak tzw. "półskóra" i dobrze się sprawdza. Ale musiałbyś szukać takich foteli i zmieniać, jest troche zachodu. Co to za drynda?

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 primo... Czy w fotelach masz poduszki powietrzne, bo jeśli je masz to nie powinieneś zakładać żadnych pokrowców, przy zderzeniu poduszka mogłaby się źle otworzyć i kręgosłup wówczas wyjdzie mostkiem. Jakie to auto? :huh:

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba zrezygnuję bo faktycznie wieje partyzantką. Jakby była półskóra jak mam w Kudze to piękna sprawa, ale nie jest. A to Suzuki SX4 mojej narzeczonej.

 

Co do poduszek, oczywiście, że są, teraz robią pokrowce, które posiadają certyfikat pod air bag i albo się rozrywają, albo nawet nie nachodza na to miejsce, także bez problemu.

 

Ale z tapicerem dobry pomysł, zapytam ile wyjdzie wszycie alcantary w środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

czarna ta skórka? znam ból, miałem czarną, i do tego czarne auto... w lato jak auto postało na słońcu to dziewczyny w miniówkach już nie siadły ;p mogły się poparzyć. Co innego jak już jest jasna skórka.

W tej chwili mam półskóry w aucie i to jest złoty środek pomiędzy.

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...