Skocz do zawartości

shoei Neotec, Multitec lub Shubertch C3


Rekomendowane odpowiedzi

miałem Neoteca na głowie wczoraj, C3 również...

mimo że wczesniej zdecydowany byłem na Schubertha, jakoś wygodniej było mi w Shoei, ma on mocno rozbudowane poduszki policzkowe co powodowało że jakoś pewniej się w nim czułem, ale też wygodniej... trzeba jednak przyemierzyć zanim sie kupi

 

Multiteca mozna kupić za 300EUR w Niemczech, tylko trzeba poszukać,

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się orientuje czy multitec, neotec i C3 mają homo na jazdę z otwartą przyłbicą?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gienek ST

ktoś się orientuje czy multitec, neotec i C3 mają homo na jazdę z otwartą przyłbicą?

 

Z tego co sie orientuje zaden z tych trzech nie ma homologacji , jedynie shark evoline serie 2-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trochę lipa

tym bardziej, jeśli uciułam to pewnie zdecyduje się na n104 choć od kilku lat marzy mi się multitec

no chyba, że w końcu kiedyś Arai wypuści jakiegoś szczękowca

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schuberth C3 - same świetne opinie na temat tego garnka, ale i tak rozpatrzyłbym N104. Nie zgodze się, że to podróba jakiejś innej marki - po prostu w Nolanie znacznie mniej płacimy za znaczek firmowy.

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena schuberta c3 jest calkiem fajna ale czy jest sprzedaz wysylkowa do Polski w tym sklepie ?

shoei neotec cena za wysoka w Polsce moge kupic za okolo 2000 zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko za znaczek firmowy sie placi,za material z jakiego dany garnek jest wykonany.

Np.N104 skorupe ma Termoplastyczna, poliweglan.

Schuberth czy Shoei skorupy maja z włokna szklanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droższy materiał nie musi wcale oznaczać lepszej ochrony. Spójrz na sharp - czasem drogie garnki z nie wiadomo jakich materiałów ustepują wytrzymałościom kaskom po 250 PLN. Jedni mówią bzdura, drudzy wiedzą że to fizyka. Dobry rozkład materiału i kształt mogą mieć znacznie większe znaczenie od tego z czego kask jest zrobiony. Podobnie jak z jajkiem - kruche jak diabli, ale jak siła działa wzdłuż osi pionowej to trzy jajka utrzymają bez problemu wagę dorosłego człowieka o wadze 100kg.

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomacajcie, a najlepiej zróbcie test na moto, sobie oba kaski (N104 i C3) i wtedy rozmawiajmy o różnicy cen. Ewidentnie czuć jakość wykonania C3, że o ciszy w nim panującej nie wspomnę.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...