Skocz do zawartości

suzuki gsx400e


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zakupiłem sobie takiego śmietnika.

Oczywiście jak dojechałem po niego na miejsce to "przed chwila przestał odpalac", skąd to znamy.

Zbiłem cenę na moduł i zabrałem śmiecia.

 

gsx1.jpg

gsx4.jpg

 

Po jakimś czasie zapakowałem moduł ściągnięty z niemiec i moto odpalił.

Zaczęły się przymiarki i kombinacje co z niego zrobic.

 

gsx8.jpg

 

 

 

gsx10.jpg

 

gsx17.jpg

 

gsx20.jpg

 

gsx25.jpg

 

Był pomysł na scramblera na cafe a obecnie przychyalm się do street trackera, sam nie wiem może po prostu zrobię coś dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło muszę zakupic takie jak z tyłu.

Zapomniałem jeszcze napisac o tłoczku w pompie hamulcowej który był pęknięty i ktoś próbował w środku go nagwintowac i skręcic. Oczywiście pompa nie działała, więc zakupiłem drugą.

Taki japończyk fajny bo nie szkoda ciąc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, oba rodzaje kół były w tych moto. Tylne ładniejsze, przeważnie miały je GS400 i 450, jak się przyjrzysz to ujrzysz w ich kształcie pentagram. :icon_twisted: Przednie kółko bardziej kojarzy się z GS400X.

 

 

Trudna zabawa z takim moto jest, CR średnio wyjdzie z powodu "nowoczesnego" wyglądu silnika. Ale może jakiś Techno-racer to by z niego był nawet. Albo niech będzie RAT! Zło, terror i zniszczenie!

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łądny bak ale zadupek już nie. silnik nie jest jakiś nowoczesny, więc byłoby dobrze ale cafe racery są już strasznie ograne. Ja celowałbym w scramblera/trackera - dostarcza dużo frajdy z jazdy i jest wygodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne ładniejsze, przeważnie miały je GS400 i 450, jak się przyjrzysz to ujrzysz w ich kształcie pentagram. :icon_twisted:

 

Mam takie u siebie i nie do końca mi się podobają, a pentagram to całkiem ciekawy pomysł :icon_twisted: Trzeba to jakoś bardziej wyeksponować.

 

 

Zgadzam sie z wujmat co do cafe racer'a.

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...