Skocz do zawartości

CBR 954 - komplete przemalowanie motocykla


rexar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, 3 odcienie bieli można tu znaleźć (nie licząc kolejnego odcienia na kanapie) :) . Do tego kolor podkreśla złe spasowanie czachy (teraz to już jak na dłoni widać, że klejona lub nieoryginalna).

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki itp to najmniejszy problem, zdjęcia robiłem od razu po założeniu plastików - gadżety dokupię już na sezon. Wszystko jest w jednym kolorze tylko zdjęcia tak pokazują. To jest perła - różne światło, różny odcień. Fakt czacha klejona na boku bo lezał na lewej stronie i lekko bak podszpachlowany też z lewej. Dla mnie najważniejszy był silnik i jego stan, kosmetyka została na zimę. To są wstępne zdjęcia, na sezon będzie jeszcze bardziej dopicowany :D

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Ty jesteś zadowolony, to najważniejsze. Biały faktycznie wygląda ładniej, jeśli wybierać z tych dwóch.

Ale nie lepiej było dołożyć trochę i kupić coś, co ma szansę jechać prosto i nie bije z oddali ulepem?

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam malowales ten czarny matowy?

a poczytaj uważnie cały temat... :blink:

a przed białym też go malowałeś całego czy taki nabytek? :) terazki całkiem nice...

Jeżeli chodzi o motocykl to taki nabyłem... Poprzedni właściciel go przemalował bo miał szlifa - ale nie wiem dlaczego na taki kolor :cool:

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Ty jesteś zadowolony, to najważniejsze. Biały faktycznie wygląda ładniej, jeśli wybierać z tych dwóch.

Ale nie lepiej było dołożyć trochę i kupić coś, co ma szansę jechać prosto i nie bije z oddali ulepem?

 

Tekst typu "bije z oddali ulepem" zenada moim zdaniem. Malowanie moze sie pdoboac lub nie wlasciciel jest szczesliwy a niektore teksty sa zenua. Ja bym sie wkur.... jakby ktos zaczal gadac ze jezdze ulepem nawet jakby mial racje. To jak powiedziec ze ma brzydka dziewczyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... dobra, może być, że jestem menda... Przyjmuję na klatę. Choć w takiej sytuacji wku**iać się można chyba tylko na siebie...

 

Nie obrażaj się rexar, ale to moto kogoś, kto choć trochę ogarnia, raczej nie powali na łopatki. Niektórzy może się ugryzą w język.

 

IMO warto następnym razem zamiast kasę przeznaczać na malowanie, władować ją w nawet i porysowaną, ale niezmęczoną droższą dzidę. Ale to tylko moje zdanie, jak widać niemal odosobnione.

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO warto następnym razem zamiast kasę przeznaczać na malowanie, władować ją w nawet i porysowaną, ale niezmęczoną droższą dzidę. Ale to tylko moje zdanie, jak widać niemal odosobnione.

 

Porysowany sprzęt też pewnie byś skwitowała tekstem o ulepie.

 

A po czym wnosisz że ten egzemplarz jest zmęczony?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...