Skocz do zawartości

Rozpoczęcie przygody w MMP


szabelak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozpocząłem nowy temat ponieważ nie mogę wyszukać na forum konkretnego , interesującego mnie tematu . Do rzeczy :)

Potrzebuje informacji jak dostać się do Motocyklowych Mistrzostw Polski Amatorów . Nie ma konkretnych info na stronie PZMu .

Co zrobić , gdzie pójść , czy trzeba mieć licencję itd itp , każda informacja jest cenna .

Jeśli ktoś ma w tym jakiekolwiek doświadczenie proszę o odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki bez pie.rdo.le*** :)) Jak się nazywa jakas impreza dla scigantow amatorow? i jakie trzeba miec papiery .

PS: R6 jest z 2009 roku , zapal jak cholera , 8 lat stażu a fundusze do ogarniecia . Chodzi o informacje teoretyczne jak w to wejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki czas kręcisz na Poznaniu?

 

Co tam czas w Poznaniu, casting trzeba przejsc, jak to Cebulas powiedzial :icon_mrgreen:

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie o telemetrii, bez której żaden szanujący się torowiec z Forum Motocyklistów nie rusza w ogóle na tor :banghead:

 

Kolego szabelak - klasa dla ścigantów amatorów nazywa się Pretendent i odbywa się przy okazji rund w Poznaniu. W tym roku rund w POZ jest tylko trzy, więc za dużo się nie pościgasz, bo dla totalnego laika innej opcji w zasadzie nie ma (puchary markowe umarły, rookie to jednak szczebel wyżej). Szczegóły dot. wymagań, kosztów wpisowego itp. znajdziesz w regulaminie PZM - http://www.pzm.pl/motocykle_regulaminy/Wyscigi_motocyklowe

 

Pierwsza runda Pretendenta dopiero pod koniec czerwca - do tego czasu odbędą się przynajmniej 3 Speed Day'e, treningi Grandysów itp. Przyjedź i zobacz w ogóle z czym to się je, bo sądząc po pytaniach pojęcie masz nikłe... O tym co to jest Speed Day, treningi Grandys Duo, jak przygotować motocykl na tor, ile to kosztuje itp. bez problemu poczytasz w necie, choćby w tym dziale czy na jakimś motogenie lub innym ścigaczu.

 

To mówiłem ja, Fat teoretyk fantasta :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę info http://www.motogen.pl/artykuly/porady/go:2/jak-rozpoczac-motocyklowa-kariere-na-torze-wyscigowym,art25.html

Ale jak napisał Fat, nic nie zastąpi wizyt na torze....ale skoro 8 lat masz na 2oo to raczej powinieneś o tym doskonale wiedzieć :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze R6 z '98 roku i chęć walki, niż R1 z '11 roku i mentalność "ścigantów" spod kolumny Zygmunta.

A dlaczego lepiej? Efekt ten sam jak sie przyjrzec.

Niestety takie zycie, że jeżdżą ci których stać a wybitne talenty siedzą w domu...

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...