Skocz do zawartości

Odnośnie Częstochowy- czy znacie termin? 2012


dydur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pie**olę, nie będę dymał do olsztyna, Bemowo witaj.

 

Hm... możesz mi wytłumaczyć na co liczyłeś w Częstochowie?

 

 

Ja natomiast chętnie wybiorę się do Gietrzwałdu. Być może będzie można tam odnaleźć atmosferę z pierwszych lat zlotu gwiaździstego.

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co liczyłem? Na klimat, od zawsze wydawało mi się że "częstochowa" to priorytet w terminażu motocyklisty, co prawda byłbym tam pierwszy raz więc jako tako gówno wiem, ale przynajmniej poznałbym na własnej skórze jak to wygląda.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że się tak stało. Pieprzony komuch (czyt. prezydent Częstochowy) myślał, że przy okazji zgarnie kasę. To ma być rozpoczęcie sezonu połączone z modlitwą o zdrowie i życie, a nie festyn i dyskoteka. Od tego są różne inne zloty.

Honda PC800, Honda NTV 650, Suzuki GS500E, Junak 121, Router A500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć wybiórczo ( jednostronnie oceniasz decyzje władz miasta ) , zauważ nie było żadnej rozmowy , dyskusji . Padło hasło , druga strona strzeliła focha z myślą , ze motocykliści to barany , jak stado barnów polecą na skinienie do Gierzwałdu , wycierajać sobie marketingowo nazwą Częstochowa zlot ch ,,,, wie gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w czestochowie od 2006 roku, i nie rozumiem dlaczego organizatorzy nie akceptują dodatkowych imprez towarzyszących....

Jedno drugiego nie wyklucza...jedziesz na msze a potem na koncert... lub odwiedzasz tylko jedno z tych miejsc.

Zamiast stroic focha przed prezydentem czestochowy, niech organizatorzy zainteresują kto wygłasza w trakcie mszy kazanie.

Dla motocykllistów o wiele gorsze było słuchanie tego naćpanego ks. Stanisława Małkowskiego... niż to ze w okolicy bedzie grill, czy muzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiórczo czy nie, moje zdanie jest takie jakie jest. Osobiście uważam, że to właśnie prezydent ma motocyklistów za baranów. Jak wcześniej pisałem, zlot w takim miejscu i z taką tradycją, nie powinien być łączony z polityczną mamoną. Odwiedzić bazar, wskoczyć na dyskotekę itp. mogę gdziekolwiek. Ale Jasna Góra, jako katolikowi, kojarzy mi się z modlitwą. I tak chciałem spędzić ten czas. Ksiądz jest tylko człowiekiem. I jak każdy inny człowiek, czasem może powiedzieć to, co nie każdemu musi się podobać. Osobiście chodzę do kościoła nie dla księdza. Wracając jednak do tematu. Dla mnie nawet spotkanie w Gietrzwałdzie pasuje, gdyż mam dużo bliżej.

Edytowane przez obelix

Honda PC800, Honda NTV 650, Suzuki GS500E, Junak 121, Router A500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno jestem nieobiektywny , ale jeśli o mnie chodzi , to Pan W. niech jedzie gdzie chce razem z paulinami i niech tam zostanie i broń boże nigdy nie wraca do Częstochowy ,

 

a normalni i tak zrobią co zechcą .

 

UWAGA, wiadomość z ostatniej chwili: rozpoczęcie zostało przeniesione do GIETRZWAŁDU k/ Olsztyna !!!

 

a77168559ca80a62b1289fea90b84bce,0,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jednoosobowe jednostki czy stowarzyszenia tworzą zlot w Częstochowie, niech sobie jadą do Olsztyna czy gdzie tam indziej. Ludzie tworzą zlot bo przyjeżdżają i nic tego nie zmieni. Kto chce niech przyjeżdża kto nie to niech jedzie pod Olsztyn, Ja jadę do Częstochowy i mam gdzieś że jakieś tam stowarzyszenie sobie coś ubzdurało.

 

A co do dyskotek nie chcesz nie idz twoja sprawa więc nie rozumiem co to komu przeszkadza

Edytowane przez paweljo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 15... jedziemy do Częstochowy i DUŻO naszych znajomych też....

przejedziemy się... pomodlimy o sezon pod obrazem...

i nie będziemy musieli wysłuchiwać politycznych kazań... - może to nawet lepiej...

z wypowiedzi różnych ludzi... wydaje się że i tak będzie tam kilka tysięcy motocyklistów...

 

ps. ktoś się na kogoś obraził... i zmienia nam tradycje... nie ładnie... :-P (i nie mam na myśli prezydenta Cz-wy)

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ktoś się na kogoś obraził... i zmienia nam tradycje... nie ładnie... :-P (i nie mam na myśli prezydenta Cz-wy)

jak zwykle w tym nie zwykłym kraju KTOŚ w imię prywaty i urażonych ambicji strzelił "focha" i przenióśł nam Częstochowę pod Olsztyn,mając wieloletnią tradycję w d.... :banghead:

Nie rozumiem tu urażnych głosów...co komu przeszkadzają koncerty i budy z "kebebem" po mszy...toż tak się dzieje w kazdej parafii podczas "odpustów"...najpierw msza i modlitwa ,a potem festyn dla tych co chcą...a chce większość.

plakatjasnagra2012gietr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak to jest kiedy nikt nie szanuje nikogo. szkoda.

najbardziej szkoda jednak że w całej sprawie zapomniano o nas motocyklistach, przecież bez nas nie było by żadnej Częstochowy, jak i żadnego innego zlotu.

Ja tam mam w dupie fochy garstki ludzi i szanownego pana organizatora.

Mam nadzieje że jak w minionych latach 15kwietnia zawita masa motocyklistów.

Jade do częstochowy, nie po to by się z kimś kłócić o poglądy polityczne, bazarki, czy koncerty, ale po to by się pomodlić o bezpieczny sezon.

a wiec, do zobaczenia na Jasnej Górze mam nadzieje ;)

Edytowane przez ASmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...