Skocz do zawartości

Ile warte są starsze motocykle?


samonek4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto nie wie jaka to frajda jeździć takim pojazdem - niech żałuje.............

 

Ja robię podobnie, z tym wyjątkiem że odstawiam Jawę a siadam na Janka lub WFM. Mmmm. Po prostu całkowite spełnienie... Inny świat. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak kogoś interesuje ile jest warty dany motocykl , niech poszuka aukcji od 1zl o obserwuje ... (jeśli brać pod uwagę , że warty jest tyle ile ktoś da) . W zeszłym tyg wystawiłem : wsk 125 z kwitem (od 1zł bez minimalnej bez podbijania kombinowania i wszelkiego syfu które temu towarzyszy) , poszła zaskakująco wysoko , chociaż zaznaczyłem , że wdł mnie jest do remontu (a wcale nie musiałem tego pisać bo paliła jeździła , była moc jak na wsk , świeciła, trąbiła ) w tym tyg pannonia WRAK (dosłownie tak napisałem) też wyklepali zaskakująco wysoko , więc jak widać albo teraz jakaś moda na starsze moto albo sam nie wiem , może ludzie są znudzeni masą motocykli które widzą na co dzień ? , w każdym bądź razie gdy przyjechałem na ogólny zlot motocyklowy , wsk'ą oryg rok temu do Tolkmicka , chwile po tym jak zaparkowałem i odszedłem , wkoło zrobiła się grupka zaciekawionych , dosłownie obok stała busa 2011 r i jakoś nie specjalnie się nią interesowali :) . pzdr

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem że takie rodzynki bardzo zwracają uwagę ludzi.

 

Jak jest jakaś impreza to pojawia sie ich więcej niż kiedyś i budzą większe zainteresowanie niż inne moto z 2000r+. Co mnie cieszy bo sam wole nietuzinkowe maszyny :D Może nie tyle nietuzinkowe, co stare ;]

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie wtrącić 5 groszy, obecnie każdą z WSK da się doprowadzić do bardzo fajnego stanu i 175 już w ogóle da się zrobić na motocykl którym można jeździć, ratują te motocykle chińskie zapłony CDI. To samo tyczy się CZ i starych Jawek. MZ jest dość bezawaryjna a koledzy z Mz-clubu sprawę doprowadzili nie omal do perfekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na potwierdzenie info z avatara - 350ts, czerwona - 1987 - od nowości u mnie, lakier i chromy oryginał, zapłon VAPE...miałem kiedyś ją sprzedać a teraz już nie - sentyment - bo nauczyła mnie szacunku do jazdy na moto a nawijam na niej bezwypadkowo km od 26 lat i oby tak dalej...

 

Fota nie mojego autorstwa - zakończenie sezonu, Małopolska, Mników 2011

 

DSC00810.jpg

 

Fota moja, zakończenie sezonu Mników 2012, trzy ,,knedle,, na kilkaset maszyn...moja z owiewką 89/90 miala naklejkę RICHTER ale zlazła...na zdjęciu kumple z jawowskiego forum...

 

 

DSC06845.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia...

 

Szybkości jakie mam do dyspozycji tego moto to niejeden forumowicz by się uśmiał, ale patrząc na nasze drogi i jazdę niektórych kierowców to może i dobrze bo miałem takie sytuacje że gdybym szybciej jechał to dziś mogłoby mnie tu nie być, co jednak nie zwalnia mnie od myślenia i PRZEWIDYWANIA poczas śmigania na czerwonym ,,jawasaki,,

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mineły juz czasy gdy można było kupić Jawę czy WSK za 100-200 zł. 10 lat temu bylo to możliwe. W 2002 roku za spawną Jawę, fakt że do roboty którą przyjechałem do domu dałem 150 zł. Gdy w ubiegłym roku rozglądalem się za "Knedlem" ceny maszyn na chodzie i z kwitem z okolic Łodzi zaczynały się od1200 zł w górę. Ja za swoją Jawę dałem 900 i kupiłem ją jako kota w worku, bo nie na chodzie. Nie żalułę chociaż było co robić :)

Gdybym musiał ją sprzedać na pewno nie wystawilbym jej za marne 1000 zł. Wbrew pozorom remont weterana nawet we własnym zakresie wcale nie jest tani. Ale radość z jazdy odrestaurowanym demoludem-bezcenne :D

W błękitnym dymie wyglądasz bardziej tajemniczo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. BTW: wbijają jeszcze biedne wueski na pal i podpalają na zlotach ogólnych, czy ten barbarzyński zwyczaj już zaniknął?

Panie kolego teraz za części do krosów i motocykli z czasów PRL przebijają kwotami nie jedne motorki :) 4 dni temu miałem oglądać wsk z papierami :0 poszła za 1500zł :) wiec już nie zdążyłem ;/ wiec przyszedł bum na te motorki :) czekamy na japonce z czasów 60 do 80 :) ciekawym jestem cen :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...