Skocz do zawartości

niedrogie lekkie 4t doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

miałem dzis okazje zapoznac sie z xt , kawał maszyny, raczej nie tego szukam,na przeprawy po krzaczorach szkoda by tego brac, Za te pieniądze nie ma nic ciekawego na rynku w 4t.Jak sugerowali koledzy zwróce uwage na dt125,lub kmx spełniają one częsc założen , powinna wejsc do berlingo wiec dojazd do miejsca docelowego podwiezie ją auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec dojazd do miejsca docelowego podwiezie ją auto.

 

nie rozumiem.....dt 125 czy kmx mają homologacje i pełne wyposażenie drogowe w serii (kierunkowskazy, lusterka etc) więc można tym latać legalnie po czarnym (niektórymi nawet na A1 jak jest mniejsza moc wpisana w dowód )

 

XR 400

 

mnie sie wydaje że nie kupi za 7 koła zdrowej ale alfą i omegą nie jestem ........pare 400 za 6-7k obejrzalem i same padliny w które bez włożenia 2-3 koła nie ma co jeździć....600 powinno się udać za 7 zdrową....

 

Ogólnie patrząc na rynek, majac budżet ~7tys sam się zastanawiam czy nie wrócić do klasy 125 hard 2t.

 

mnie w 2T nie podoba się ch-ka silnika i spalanie ale jeśli chodzi o samą eksploatacje to jezu jak ja tęsknie za crm125 :D żadnych zaworów łańcuszków, rozrządu, olej raz w roku bez pilnowania stanu, żadnych filtrów oleju, zero strachu przed wodą, błotem, glebą (zawsze pali bezproblemowo)

i to odpalanie na zimno -2 kopy w -15 i chodzi żadnego szukania GMP obrzędów z dekompresatorami itp....miałem spore rozterki 4T vs sprzęty pokroju kdx 200/250 czy crm 250 ale jednak cena paliwa i mocny dół zadecydował o dużym 4T....

 

jak chcesz coś lekkiego i w 4paku to ja bym wybrał na twoim miejscu yamahe yz250f

czytaj uważnie założenia :

Najwarzniejsza sprawa to by był to pojazd rejestrowany(homologacja)
Chciałbym aby moto było maksymalnie tanie w eksplatacji (głownie spalanie) czesci (nowe i urzywki) były łatwo dostępne

 

crossówka nie pasuje do tych założeń ...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja bym polecił XT 350,kiedyś miałem i bardzo dobrze wspominam to moto niezniszczalne ;) Mocy nie brakuje pod jakikolwiek podjazd,mało awaryjny i jak dla mnie lekki i poręczny.Jeszcze jakbyś trafił TT 350,albo TT 600 ale z 350 ciężko będzie motocykl mało znany a szkoda bo to idealne enduro w tej cenie wszystkie zalety XT plus lepszy zawias i mniejsza waga.

Edytowane przez jurk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...