Skocz do zawartości

Sponsor , Wsparcie finansowe w sporcie motocyklowym


KrzysztoFu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to nie mój wątek ale skoro już zacząłem gadać to skończę,

 

 

 

Jeszcze mała rada - przy próbie znalezienia sponsora za wszelką cenę musisz dążyć do kontaktu osobistego. Musisz się pokazać od dobrej strony, musisz "sprzedać" swój pomysł. Liczy się kreatywność, spryt i wyczucie przeciwnika :)

 

o tym się już przekonałem, po napisaniu do HORTEXU nie dostałem nawet odpowiedzi, choć list podobno był naprawdę dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poznania mam spory kawałek ale do radomia już tylko 40km. oczywiście zgadzam się z tobą że w poważne ściganie trzeba włożyć dużo wysiłku ale jednak niewątpliwie daje to satysfakcję

 

Przepraszam Cię bardzo - szukasz sponsorów i zamierzasz kulać się po Radomiu??! No to powodzenia :icon_mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię bardzo - szukasz sponsorów i zamierzasz kulać się po Radomiu??! No to powodzenia :icon_mrgreen:

 

można powiedzieć że jestem w tym temacie na doczepkę bo pomyślałem o tym ponownie po przeczytaniu kilku postów, ale na początek radom nie jest zły

Edytowane przez tumala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można powiedzieć że jestem w tym temacie na doczepkę bo pomyślałem o tym ponownie po przeczytaniu kilku postów, ale na początek radom nie jest zły

 

Nikt nie mówi, że na początek Radom jest zły. Wręcz przeciwnie. Ale nie wydaje mi się, abyś (poza rodziną) znalazł jelenia, który cokolwiek Ci zasponsoruje na Radom. Chyba, że uzna, iż dziadek rejestrujący wjeżdżających zakupi np. dużą ilość mrożonek Hortexu, którego logo wyklejony będzie Twój motong....Czarno to widzę...

Zainwestuj coś sam, zrób jakiś porządny czas na Poznaniu i who knows...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj coś sam, zrób jakiś porządny czas na Poznaniu i who knows...

Nakręcaj ludzie jeszcze, to na wiosnę zrobimy "forumowe mistrzostwa świata" w Radomiu. Ktoś strzeli fikołka, ktoś zgruzuje swój pacykowany przez całą zimę sprzęt... będzie wesoło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakręcaj ludzie jeszcze, to na wiosnę zrobimy "forumowe mistrzostwa świata" w Radomiu. Ktoś strzeli fikołka, ktoś zgruzuje swój pacykowany przez całą zimę sprzęt... będzie wesoło ;)

 

Żebyś wiedział, Sherman :biggrin: . Nasze sprzęty są dla nas, czy my dla nich??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu aż tak nie przesadzajcie - przecież nikt nie mówi o kwotach jakie przytoczył Yuby

czasem niewielka choćby pomoc jest mile widziana i automatycznie zmniejsza nakłady, które trzeba ponieść samemu

nikt tu przecież nie pisze o zawodowym ściganiu się i zarabianiu na tym kokosów bo w naszych realiach to jest niemożliwe

czasem można trafić na sympatyka motocykli, który tak jak pisze Sherman chciałby pochwalić się że ma "swojego" zawodnika w sporcie motocyklowym

myślę, że trzeba po prostu o to powalczyć

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAhahahaah, ale się ubawiłem z tym Radomiem.

Chociaż sam tam jeżdżę, ale głównie dla ustalenia pozycji, techniki.

Ale może znajdę sponsora, to będę latał do Radomia 3 razy w tygodniu z logiem sklepu warzywnego "U Joli"

 

Yuby, warzywa to jakoś kiepsko się kojarzą. Może już lepiej jakiś monopolowy znajdź.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAhahahaah, ale się ubawiłem z tym Radomiem.

Chociaż sam tam jeżdżę, ale głównie dla ustalenia pozycji, techniki.

Ale może znajdę sponsora, to będę latał do Radomia 3 razy w tygodniu z logiem sklepu warzywnego "U Joli"

No, ale Ty masz sponsora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co wiem to pucharu nie będzie na AD2012.

 

 

 

Za całym szacunkiem dla Ciebie.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jakie umiejętności posiadają teraz młodzi adepci jazdy po torze, a o sponsorach mogą tylko pomarzyć.

Chyba że w mieście Łódź, będzie kogoś stać na wyłożenie 100000zł, tak na początek. Abyś mógł się pobawić w ściganie.

 

Cieszy mnie bardzo Wasza aktywność i wielkie dzięki za każdą podpowiedź.

Mam pomysł, mam troche determinacji w tym temaci.. Zdaje sobie sprawe że młodzi pewnie bedą ode mnie dużo lepsi..Widocznie ten "młody" miał wsparcie którego ja nie miałem.. ale jak nie spróbuje to sie nie przekonam..najwyzej powiedzą żebym się puknął w czoło..

Jeśli chodzi o miasto Łódź to przecież nie muszę się ograniczyć tylko do tego regionu.

Pasjonuje mnie to bardzo...

o kondycje sie nie martwie bo jestem aktywnym zawodnikiem. biegam, skacze, pływam.

Jednym moim zmartwieniem to pieniążki. Kolego Sherman wielkie dzieki za rady są bardzo cenne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z jakimiś niedużymi sklepami motoryzacyjnymi, nie oczekuj wiele. Najpierw jakiś olej, akcesoria, i drobne rzeczy, dzięki zainteresowaniu sponsorów możesz zyskać tych większych. Ale nic za darmo, sam musisz poświęcić całe życie aby coś osiągnąć.

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...