Skocz do zawartości

Remont CR 250 92r


kaczmar00077
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pocieszę cię, jak zrobisz ten "remont" o którym mówisz to te zwłoki dalej będą warte 2900zł. Miejsce 10 letniej crossówki jest na złomie. Tylko zboczeńcy którzy chcą mieć oldscoolowy sprzęt bawią się w odświerzanie tego ale na pewno nie w taki sposób jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę cię, jak zrobisz ten "remont" o którym mówisz to te zwłoki dalej będą warte 2900zł. Miejsce 10 letniej crossówki jest na złomie. Tylko zboczeńcy którzy chcą mieć oldscoolowy sprzęt bawią się w odświerzanie tego ale na pewno nie w taki sposób jak ty.

Może autor tematu to akurat "zboczek" motocyklowy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może :D Wiecie co prosiłem o pomoc . Nie dostałem Jej . oki rozumiem ... Wszyscy mają mnie za oszusta. Proszę o zamknięcie ... Po remoncie napiszę do moderatora o otworzenie prześle fotki żeby Wam pokazać że dałem radę .... Pozdrawiam. I miłego sezonu życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu twojej krzywdy nie chce, może zrozumiesz to jak będziesz sprzedawał motocykl i sobie to policzysz.

 

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje niech autor korzysta z rad kolegów w tym temacie. Niech mu już nikt nie pisze że to nieopłacalne i że jest kłamcą itd. Różne ludzie mają podejście ale podczas sprzedaży dowie się że inwestowanie w to moto było błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę przeglądał temat jeżeli ktoś odpiszę to z góry dziękuję :) Jak cr 250 z tego 92 ma górę zmienioną to nie odstaje od tych na alu ramie . Z tyłu mam amorek ohlinsa z przodu po regeneracji więc zawieszenie też okej też ładnie pracuje . No ale wiadomo nie ta klasa ...

 

Jestem świadom, że stracę na tym . Jeżeli każdą Cr-ke poniżej 95 byśmy brali pod uwagą czy się opłaca remontować czy nie zawsze byłoby nie. i każda leciała by na części ... To ile by Tych motorków zostało ? A to są również wdzięczne sprzęty jak te z młodych lat ...

Edytowane przez kaczmar00077
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...