Skocz do zawartości

korbowód Honda XR 400


?ukaszT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie, wymieniac taki korbowód jak na zdjeciach czy nie? bo tak srednio z kasa mam i wolalbym nie ale jak trzeba to najwzyej dluzej remont potrwa, wyglada na przegzany ale luzow niemaaa, pozdrawiam i czekam na odp

 

zdjecia:

http://img41.imageshack.us/img41/3273/dsc00272am.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/6987/dsc00273yy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz na sworzniu tłoka/główce korby?? jakieś ostre foto tego miejsca wewnątrz?

 

no wlasnie na dole niema nic luzu a w głowce byl lekko przytarty juz sworzen, chyba wymienie profilaktycznie, od 1998 jezdzila honda na orginalnych czesciach takze ma juz swoje lata, luz sworznia gora dol jest doslownie minimalny, troche sie na boki gibie. fotke moge jutro zarzucic

Edytowane przez ?ukaszT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie jak ty i jednak wymieniłem korbę,mały luz będzie się powiększał,a jak już coś robisz to rób to raz a porządnie..oczywiście twój wybór i zrobisz jak zechcesz(a reszta,tłok?),nowa koba np hot rods ma 2 otwory które poprawiają smarowanie tego miejsca...no i wywal blaszkę ssania z gaźnika(zrób sam),pewnie o niej coś czytałeś(a jak nie to poczytaj),ostatnio kumplowi właśnie wpadła...

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki za rady, tu moze pisze ze nowicjusz ale w rzeczywistosci inaczej :) gaznik mam mikuni TM 36 z pompka takze looz, tlok nowy wiseco nadwymiar, cyl po szlifie i glowica po szlifie i malym remoncie, i chyba ta korbe tez wymienie i bede mial swiety spokoj bo nie zamierzam sprzedawac tego motorku bo jest IDEALNY :D a jeszcze jedno pytanko, dobre te korby HOT RODS?? myslalem o calym wale nowym Wiseco albo o Proxie i niewiem, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główka zatarta ewidentnie - kiedyś, komuś, poziom oleju za bardzo opadł i mgła była za słaba. Wsjo...

 

Z ciekawości: ile kosztuje kompletny wał do XR400?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...