Skocz do zawartości

nawigacja gps


Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje jako kurier i potrzebuje jakąś super szczegółową nawigacje i zastanawiam się czy taka w ogóle istnieje, w chwili obecnej korzystam z automapa 6.7 i gdy jadę do miejscowości w której nie ma nazw ulic (są tylko numery budynków)np Suponin 4 i co dalej? mój gps prowadzi mnie wtedy tylko do miejscowości a dalej muszę się męczyć sam i tracę przez to dużo czasu w mieście sprawdza się bdb bo wpisuję nazwe ulicy nr domu i prowadzi a w miejscowaściach bez ulic jest PORAŻKA. Potrzejuję taką nawigacje która będzie mnie prowadzić pod dom w małych miejscowościach, wsiach

 

Czy ktoś z was wie o czymś takim? może ktoś z was sprawdzi na swojej nawigacji czy może wpisać Suponin 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

żadna nawigacja z jaką jezdziłem nie mogła się nawet przybliżyć dokładnością i niezawodnością do nawigacji seryjnej. Do grupy VW mozna kupić z rozbitków za ok 2k

 

mowię o takiej http://img0.sprzedajemy.pl/540x405_skoda-nawigacja-rns-rns-octavia-1207490.jpg . Nie wiem jak działają starsze / inne modele

 

model columbus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widziałem nigdy tak ultra dokładnej mapy jakiej oczekujesz. Nawet fabryczna w szmelcwagenie mojego kuzyna prowadzi dokładnie tak samo jak powiedzmy "akcesoryjna". Każda doprowadza do momentu "mniej więcej". Być może jestem trochę w temacie zacofany :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

zólfiu, w tych szmelcwagenach jest polaczony navteq i automapa. Komputer tak dokładny jak aktualizacja, ktora masz wgraną.

 

Ja tam ie nie znam, na seryjnej jest dla mnie sprawniej, system nie gubi sie, nie głupieje i momentalnie zmienia trase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposob połączony??

 

dokładnośc mapy zalezy od dostawcy i jak na razie te z teleatlasu sa chyba najdokladniejsze tak wiec jak odbydwa programy ktore podałeś maja mape od jednego dostawcy to chyba logiczne ze są połączone ale matetidody cholswagena tak podaje i lepiej brzmi dla ludu ze dwie na raz lyka ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna nawigacja z jaką jezdziłem nie mogła się nawet przybliżyć dokładnością i niezawodnością do nawigacji seryjnej. Do grupy VW mozna kupić z rozbitków za ok 2k

 

mowię o takiej http://img0.sprzedajemy.pl/540x405_skoda-nawigacja-rns-rns-octavia-1207490.jpg . Nie wiem jak działają starsze / inne modele

 

model columbus

 

 

Z takimi radami to daj sobie lepiej spokój - mam dokładnie to co na zdjęciu w swoim katamaranie. Jak każda firmówka nic specjalnego to samo dostaniesz za 200 PLN w jakimś chińczyku (gps to w 90% mapy a 10% sprzęt) to dokładnie jak z zabudowanymi radiami - typowa masówka produkowana w Chinach w milionach egzemplarzy. A za dwa koła możesz mieć germina z najlepszymi mapami dla survivalu czy jak się dokładnie "zagłębisz" w temat mapy wojskowe gdzie masz nawet zaznaczane kapliczki na polnych drogach

motory na tory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zaszliście z tematu, ja potrzebuj taką mape która będzie mi szukać nr domów w małych miejscowościach bez nazw ulic czyli np Suponin 4 bo jak narazie moja AM 6,7 zznajdzie mi jedynie samą miejscowość a nr domu już nie da się wpisać, chyba że jest nazwa ulicy wtedy to tak, jest ona z 2010r

zastanawiam się czy ta była by dobra:

http://allegro.pl/gps-automapa-xl-6-9b-polska-box-pelna-licencja-i2023787291.html

lub może ta

http://allegro.pl/automapa-europa-6-10-upgrade-z-polska-xl-express-i2032936723.html

czy ktoś z was kożysta z tych map?

 

użądzenie jakim dysponuje to Navia nv45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Auto Mapy i nigdy dokładniejszej nie miałem okazji doświadczyć.

Tak przy okazji to uważam, że pozostałe mapy to niestety tylko "tak mniej więcej prowadzą". Ale wszystkich obecnych na rynku nie sprawdzałem.

Tak jak piszą koledzy większości map nie ma nawet niektórych wiosek - w AM w tych wioskach są nawet nr domów.

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do sklepiku prosisz o pokazanie co maja cikawego w przedziale cenowym jaki cię interesuje .włącz ,wklep adresy na tych pipidówkach które obsługujesz i zobacz jak z pokryciem na każdym ze sprzętu Ja kupiłem taniochę Goclever i nie narzekam ale smigam raczej po miastach i miasteczkach mazowieckiego w pracy.Duże ułatwienie to ilość zapamiętanych punktow jako że niektóre maja np tylko 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak napisalem albo jedno albo drugie. po prostu producent bedzie dawał rozne mapy na rozne rynki co nadal ma sie nie jak do tego ze nie wiadomo jaka mapa bedzie w danym progranie alen ie beda one jednoczesnie

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą tematu . W nieznanym terenie używam Mio Moov360 . Pewnie przestarzałe ale aktualizowane mapy są w miarę dokładne , jeśli jednak czegoś nie ma to mam w zanadrzu mapy na kartach pamięci ( AutoMapa , iGO , TomTom ) jak nie na jednej to na drugiej jest to czego szukam . :buttrock:

Ps. Rzeczywiście , w AutoMapie nie daje rady wprowadzić adresu bez nazwy ulicy , ale Mio pokazuje jakieś skrzyżowanie w Supominie . :rolleyes:

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Rzeczywiście , w AutoMapie nie daje rady wprowadzić adresu bez nazwy ulicy , ale Mio pokazuje jakieś skrzyżowanie w Supominie . :rolleyes:

 

Marian, a co to za adres bez ulicy? Bo nie rozumiem.

Jeśli nie masz ulicy (adresu) to wybierasz miejscowość/pokaż na mapie/ stukasz miejsce i prowadź do.

Nie widzę żadnego problemu flesje.gif

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...