Skocz do zawartości

Ogłoszenia do zbadania.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Panowie, na internetowe oko, dwa rodzynki.

 

Im więcej patrzałków tym lepiej.

 

Jesteśmy skłonni się zainteresować, lecz najpierw looknijmy.

 

R1 - http://otomoto.pl/yamaha-r1-r1-z-gwarancja-M2982742.html

 

GSX-R - http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-1000-k2-ideal-jak-nowy-M2978732.html

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może się wypowiedzieć na temat sprzedających :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 podsyłał mi już znajomy... Jest cała w oryginale, szkoda że niema wydechu, amorka czy jakiś crashy... Na dzień dobry będzie trzeba wrzucić oplot. Co tu dużo gadać motocykl jak na swoje lata wygląda imponująco-cena też jest adekwatna do stanu :icon_biggrin: Jeszcze jakby była w malowaniu samuraja to jechałbym po nią w ciemno :icon_twisted: Dżiks też wygląda świetnie, niema się do czego przyczepić. Kumpel kupował chyba od tego gościa z Rzeszowa R1-była z Włoch, stan idealny-jak z salonu. Ale tam w tym Rzeszowie to jest multum handlarzy to na bank nie jestem pewien czy to ten sam gość.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co zniechęca do tego Gixa to to, że mam 550 km od siebie :icon_rolleyes: Po weekendzie obdzwonię jedno i drugie. Jak otwarłem foty to myślałem, że się przewrócę ;)

 

A o Armed Bike ktoś słyszał, kupował?

 

K2 jest już na wtrysku :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary temat, troche się mogło pozmieniać. Blood tam był jak szukał moto i mówił że różne sprzęty są, od składaków po dobre sztuki. Ja nie byłem więc nie mogę sie wypowiedzieć.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w Armedzie byłem, całkiem nie dawno. Faktycznie jest tak, że mają mieszane sztuki. Te które ja wtedy oglądałem były tragiczne, ale widziałem też całkiem przyzwoite maszyny. Tak więc musiałbyś po prostu zobaczyć jak to wygląda na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos sprzedającego z Rzeszowa to kupowałam od niego Cbrke, w hali stało multum moto, oglądaliśmy większość z czystej ciekawości i wszystkie były w stanie db+ lub lepszym, ceny adekwatne do stanu, gość dość konkretny, co było do zrobienia w moto napisał już na aukcji. Niczego nie ukrywał, chociaż jak to zwykle bywa na zdjęciach moto wyglądało naprawdę jak lalunia-ideał, dopiero na żywo widać było parę mankamentów.. No, ale miałam do niego 80 km więc powrót z pustymi rękami gdyby moto jednak okazało się trupkiem by nie bolał.

Mtx 125R - Cb 500 - Cbr 600- VTR1000F- VTR 1000 Sp1
http://www.bikepics.com/members/dagmara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta warstwa wyciera się bardzo szybko, ci nie zmienia faktu że przebieg na 100% kręcony :icon_twisted: :icon_eek: życie...

 

No widzisz Erni, bo forumowy Rosa nie wiem czy jeszcze ma, ale w każdym bądź razie miał K4 na tym złotym zawiasie z ponad 30 tysiami na szafie i wszystko było na miejscu...

 

No ja w Armedzie byłem, całkiem nie dawno. Faktycznie jest tak, że mają mieszane sztuki. Te które ja wtedy oglądałem były tragiczne, ale widziałem też całkiem przyzwoite maszyny. Tak więc musiałbyś po prostu zobaczyć jak to wygląda na żywo.

 

Ja w poniedziałek przedryndam i spróbuję coś wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...