Skocz do zawartości

Rękawice z Gore-Tex do 500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, ze nie ma co kruszyc kopii. Gadamy raczej o bardzo mało ważnych rzeczach ale czyms trzeba zabic ten czas do wiosny :icon_biggrin: Heldy są OK, to wszystko :icon_biggrin:

 

to się okaże jak przyjadą moje Score za 380zł to była okazja, tyle tylko że ich na łapach nie miałem nigdy i nie wiem jak leżą:)

Ewentualnie zwrócę.

Pogadamy we wtorek środę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rękawice mam, leżą idealnie, byłem nawet w garażu przymierzyć się w nich do manetek, i chwyt naprawdę jest zajefajny :), nie krępują ruchów, są elegancko dopasowane, usztywniają ładnie nadgarstek.

Miałem tylko jeden problem z Tymi Score, bo pierwsza para przyszła mi z małym rozdarciem skóry z zewnętrznej strony, sprzedawca nie zauważył, ale wymiana poszła migiem i nie poniosłem żadnych dodatkowych kosztów, więc wszystko ok.

Co do kurtki to szukam czegoś lepszego niż obecnie posiadaną no-name :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko moge odradzić alpinestars wrv czy jakoś tak. do dupy na maxa. nie są drogie i to jedyna zaleta. gore słąbo trzyma, przemakaja, mega nie wygodne, podszewka sięzwija jednym słowem pełny shit.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a z ciekawych opcji z goretexem widziałem rekawice z dainese. tanie nie są ale za to zaje***ste

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu nawet mając tego świadomość, i tak odwlekają zakup na wiosnę a potem narzekają że drogo :laugh:.

 

PS. Z rękawic Held na ten rok wprowadza fajny patent, model Air n Dry - dwie rękawice w jednej. Tylko cena z kosmosu, choć zakup dwóch par o podobnych właściwościach wyjdzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktoś zorientowany w temacie rękawic Alpinestars WR-3?

http://www.4motos.pl/pl/p/Rekawice-Alpinestars-WR-3-GORE-TEX/1230

Zastanawiam się nad nimi, ewentualnie nad czymś z oferty Helda, który jak widzę jest polecany.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troche odświeżę temat.

 

 

Chce sobie sprawić coś porządnego z GTXem najlepiej x-traft. cena nie ma większego znaczenia bo na tym ciężko zaoszczędzić. Możecie cościekawego SPRAWDZONEGO polecić?? Nie ukrywam że bardzo mnie interesują opinie na temat użytkowania rekawic dainese z gore.

 

dziek iza opinie

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odkopuję..

 

Chociaż kolega wyżej odkopał i odzewu nie było, to mam nadzieje, że tym razem jakiś będzie ;)

 

Poszukuję rękawic, które:

1) nie zrujnują mi budżetu i nie będą wymagały zaciągania kredytu

2) nie spowodują, że stracę z organizmu całą wodę latem

3) nie będę musiała w temperaturach +5stopni po powrocie do domu trzymać rąk godzinę nad gazem, żeby lód z palców się roztopił

 

Jeżdżę teraz w Rukka Apollo tyle, że jakieś 2 rozmiary za duże (chłopaka, pożyczka) i jest mi w nich zimno, pomijam fakt, że kiepsko czuje manetkę. Jak włożę do środka zwykłe rękawiczki to jest dobrze, ale nie w tym rzecz raczej ;) Czy przy pasującym mi rozmiarze byłoby.. cieplej? Bo z Apollo podobają mi się, jako kobiecie :P te http://allegro.pl/re...2740808838.html . Szkoda, że taka cena..

 

Z Helda na ciepłe wyglądają Season http://allegro.pl/re...2702907315.html , ale w nich latem chyba nie wyrobię. Typowo letnie są znowy te Heldy, które mi się podobają http://allegro.pl/re...2709732800.html , ale tutaj problem wyjdzie jesienią/wiosną. Może więc coś z Dainese? Macie jakieś propozycje na temperatury od +5 do +30 w góre? Najchętniej z Gore.

Edytowane przez karen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lato kup sobie rękawice z perforowanej skóry

na jesień/wiosnę jakieś tekstylne w membraną

na zimne dni - grzane manety

 

nie wyobrażam sobie jazdy w tych samych rękawicach przy temp. 5 stopni i 30 stopni - tego się nie da połączyć

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...