Skocz do zawartości

GSF 600 Gaśnie podczas deszczu


Aloha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jeden problem rozwiązałem polowicznie powodem gaśnięcia podczas deszczu są fajki.

Ale tu pojawia się problem w znalezieniu zamienników za rozsądna cenę moto GSF 600 1995 rok VIN GN77B... orginaly kosztują z tego co się orientowałem 120 zł ..... za sztukę

Gdzieś w necie wyczytałem ze koleś zamontował fajki od VW silikonowe. Czy nie ma przeciwwskazań aby takie wsadzić ?

 

Nie ma żadnych poza zakazem jazdy w deszczu :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeden problem rozwiązałem polowicznie powodem gaśnięcia podczas deszczu są fajki.

Ale tu pojawia się problem w znalezieniu zamienników za rozsądna cenę moto GSF 600 1995 rok VIN GN77B... orginaly kosztują z tego co się orientowałem 120 zł ..... za sztukę

Gdzieś w necie wyczytałem ze koleś zamontował fajki od VW silikonowe. Czy nie ma przeciwwskazań aby takie wsadzić ?

 

Poczęści sam odpowiedziałeś sobie na zadane pytanie. Jeśli oryginał rozwiązuje problemy a zamienników za rozsądną cenę nie ma to też nie ma co rzeźbić, pytanie co by było gdybys z takimi vw fajkami wyjechał w deszczu...

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź czy fajki od cbr 600 nie podejdą na długość. Mają takie kapturki u góry chroniące przed wodą.

to są całkiem inne fajki, inny kształt uszczelki

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro....2160158145.html

do tego przewody na metry tak jak ktoś wyżej pisał, musisz to tylko dobrze uszczelnić

Fajka oryginalna ma 95mm wiec twoja będzie za krotka

Sprawdzę te w aukcji poniżej i dam znać jak się sprawują

http://allegro.pl/ngk-fajka-zaplonowa-sd05fm-kawasaki-zrx-1100-97-00-i2207506958.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wiec tak ....

Problem z gaśnięciem podczas deszczu rozwiązany przez zmianę kabli i fajek.

Fajki kupiłem NGK SD05FM pasują wzorowo. Wiec nie ma co kupować oryginałów za 140zl....

 

Dzieki za podpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...