Skocz do zawartości

Uwaga na sprzedawcę


Gość Saul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc na innym forum znalazłem info, które wklejam tutaj. Są to moje okolice więc jeśli ktoś wie coś więcej to prosiłbym o info. Ja sam na ten temat nic nie wiem, tak jak pisałem przyklejam. Może komuś pomoże.

 

"Handluje kradzionymi moto ostrzegam http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16350248

 

Lokalizacja: busko-zdrój

 

Kolesiowi sradziono Hajke kupiona w salonie w 2008r i wlasnie tam sie znalazla z przebitymi lub falszywymi numerami,byly tez inne sprzety niewiadomego pochodzenia tak okreslila policja.

Sprawa w toku a Hajka stoi na policyjnym parkingu.

 

Oto cala historia jak i co

Kolega napisał na forum i prosil aby przekazac dalej.

 

"Mój znajom w 2008r kupił sobi Hayabuse z salonu i miesiąc później mu ją ukradli z garażu i..... znalazł ją 3 dni temu przypadkiem na allegro:

 

http://allegro.pl/suzuki-...1981848262.html

 

Pojechał, poznał, dokonał transakcji kupna po czym zadzwonił na policję. Teraz stoi na parkingu policyjnym i czeka na wjaśnienie spraw. Jest juz po badaniach, więc jest już udowodnione, że to motor kolegi.

Tak przy okazji - tam było kilka innych motorów, może nie tylko ten był kradziony...

_________________

Pozdrawiam "

 

"Prośba od niego - żeby ostrzec innych jak mozna:

 

Miejscowość: Busko Zdrój/Pińczów

Nick na allegro: jul_ka2

 

Policja znalazła jeszcze 2 dość świeże motory, jeden to na pewno CBR 1000 (najnowszy model), kilka maszyn miało pozdejmowane liczniki (najprawdopodobniej co cofnięcia).

 

aha - w przyszłym tygodniu będzie cała sprawa opisywana w gazetach...i zachowanie miejscowej policji też, bo przyjechali i powiedzieli, że do czasu wyjaśnienia sprawy zostawią motor u 'paserów' na ich odpowiedzialność. Dopiero po interwencji znajomego BSW przyjechało i na lawecie zabrało motor na lawecie. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sprawa nabrała nieoczekiwanego zwrotu zdarzeń.

Na innym forum dowiedziałem się, że

 

"Rozmawiałem dziś z wyżej wspomnianym handlarzem.

Co się okazało Panu psełdowłaścicielowi pomyliły się Hajki... respekt.gif

Biegły sprawdzał motor i orzekł że Hayabusa jest w pełni legalna, była wcześniej przywieziona z Niemiec i potem kolega zarejestrował ją na siebie.

Z numerami wszystko w porządku, nie były przebijane.

Na następny dzień po tej akcji policja wpadła, sprawdziła wszystkie garaże, wszystkie moto i każdy również okazał się w pełni legalny.

Kolega teraz czeka na oddanie Hajki.

Ciekawe czy doczeka się przeprosin..."

 

Tak więc ciekawie się porobiło. Okazało się, że ta informacja przeszła z jednego forum, na drugie, a nie tak jak myślałem z ust do ust. Nie mam pojęcia ile prawdy jest w pierwszym poście, ile w tym.

 

Chciałbym jednak przeprosić sprzedającego i ciekawe jak się dalej sprawa potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Przeczytajcie dokladnie ten artykul lub obejrzyjcie go wersji video. Jestem pewien ze to dalszy ciag sprawy opisanej w tym temacie.

 

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1311511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak czytam takie rzeczy, łapię się za głowę. Kara usunięcia przyrodzenia przy pomocy siekiery dla złodziei i ich współpracowników.

Edytowane przez VinAlucard

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...