Skocz do zawartości

Dziwna plama na ramie oraz poplamiona szybka


knd1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszyskich Forumowiczow. Jestem nowy na tym forum. Niedawno zakupilem Yamahe r6 z 2002r. Ma ona mleczne plamy na ramie oraz lekkie plamki na szybce. Co do szybki planuje ja przyciemnic. Lecz co do plam na ramie to niewiem co robic. Wydaje mi sie, ze jest to kwas z akumulatora. Czy ktos z Was spotkal sie z takim problemem? Czy jest na to jakis sposob?

 

Dolaczam zdjecia:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/535/20111210108.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/100/20111210107.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz :) ten autosol nie jest az taki drogi jak myslalem. Moze zamowie na allegro i sprobuje tego specyfiku.

 

Moze ktos jeszcze z forumowiczow podzieli sie cennymi radami? : )

Edytowane przez knd1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że nie da nic usuwanie autosolem. Powierzchnia wahacza jest anodowana lub lakierowana. Mój znajomy umył sobie kwasem felgi aluminiowe w BMW R1100R i pół minuty potem też miał te okropne białe plamy - oddał do zakładów lotniczych gdzie ściągnęli starą warstwę anodową i nałożyli nową. Koszt znaczny. Aczkolwiek można próbować pastami - zawsze to tańsze niż ponowne anodowanie elementu.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to jest odwrotnie? Wahacz masz z tego jaśniejszego materiału, a odchodzi Ci przyklejana mata alupodobna, którą ktoś założył przed sprzedażą moto? Komisowi handlarze zawstydzili już nieraz samego Coperfielda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...