Skocz do zawartości

Kiedy można jechać na piątym biegu


samonek4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli to nie żart, to na prawdę zaczynam się zastanawiać gdzie my żyjemy.

To straszne...

Jak w książce nie napiszą, że trzeba przy 4500 obr (na przykład) włączyć piąty bieg, to się nie da?

Każdy z nas przecież jak zaczynał jeździć, wiedział kiedy przełączać biegi, bo "czuł" silnik.

A swoją drogą ciekawe, czy podobne problemy pojawiają się np. na forach właścicieli np. rowerów górskich, bo jak w takim wypadku odpowiedzieć na podobne pytanie - NIE WIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są skutki reformy edukacyjnej i nieznajomości gry w kapsle.

Pytanie z du*y, wynikające z braku umiejętności wyciągania wniosków ze zjawisk zachodzących w otoczeniu.

Moje pokolenie uczyło się wyciągania takich wniosków podczas gry w piłkę, pływania w stawie, chodzenia na jabłka, gry w kapsle i pikuty, podrywania koleżanek, etc.

A teraz? Teraz zadaje się bezwstydnie pytanie w internecie... Żal...

 

Luca chyba na normalnym kursie nie był, bo głupoty opowiada. Moje kursanty muszą wszystkie sześć biegów ogarniać ze zrozumieniem :-)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku , no to ja wjebie kij w szprychy i powiem że wczesniej też talentów nie brakowało tylko nie mieli gdzie pytan zadawać :laugh:

Faktycznie , upublicznone problemy o absurdalnie nieskomplikowanej naturze dziwią wszystkich :blink:

A pytający na szkolenie , bo , bez względu na okoliczności ,to pytanie poniżej pasa było. :banghead:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...