Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

\ja jak pisalem smarowalem moje cacko co 300km , ale nie posalem ze pedzelkiem , w kazde ogniwo kropelka a potrem szmatka:)

Byl to planowany program postoju i bardzo przyjemny :banghead:

 

A bekriss mi nic na felge nie chlapalo wszystko bylo czyste.

 

 

P.s

 

Wlasnie zakupilem dzis oponka michelin pilocik na tyl do 900D , musze jesze poskrecac calosc do kupy, no i zobaczymy jak bedzie nowy nabytek sprawowac.

 

Zaplacilem 200zl opona z 41 tyg 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pack, sprzedajesz swoja XJ-tke? icon_eek.gif

 

Cuś jej dolega czy chcesz zmienic sprzeta icon_razz.gif icon_razz.gif

Co z tym przydławianiem?"

 

no wystawiłem ją - nie sprzedaje bo cos jej dolega, poprostu nacieszyłem się nią, pobawiłem, porozkrecalem, poskrecałem z powrotem i juz nic wiecej w niej nie zrobie... poza tym mam teraz nieco inne plany - moze enduro. powiem Wam ze nie wyjezdzam od miesiaca poza miasto z braku czasu i mam serdecznie dość krakowa, ciagłych świateł, torów tramwajowych i tych dziur. dramat poprostu ze musze wlać 7 litrow na sto a benzyna po 4,15 juz, a ma być drozsza jeszcze. taki singiel 600 może 5 wezmie, dziur sie nie boi a nawet je lubi, poza tym miedzy autami nie bede zahaczał co chwila o jakies lusterka bo kiera wyżej:]

byłem dziś w serwisie przelotem - powiedział mi ze synchro by sie przydało. powiedzial mi 80 zl to duzo czy mało? pozyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty przyopadek z ta oponka , szukalem jakiez gumu i trafila sie zakamuflowana za sterta starych dziurawych łoponek. :buttrock:

No i w cenie bylo wywazenie i zmiana. :biggrin:

 

p.s

dodam od siebie ze pewnie opona pochodzi z jakiegos rozbitka , ktos pewnie zminial lacie :biggrin: i zaliczyl szlifa bo skad by inaczej ja mieli ??

Ale nie widac by gumowala i miala jakas strukture naruszona.

Wiec traktowac ja trzeba jak pelnowartosciowa uzywana guma.

Edytowane przez bronx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zamowilem caly naped uff, w weekend jesli przesylka dojdzie bede wymienial

tylko nie wiem czy sam to zrobie!? :biggrin:

 

jesli bede w lipsku, moge cos pomoc - choc sam doswiadczen zbyt duzych nie mam :icon_mrgreen:

najwiecej czasu trzeba poswiecic naustawienie w osi tylnego kola, reszta to machinalna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... rozumiem że wyminiając sam napęd zapinasz łańcuch spinką a nie zakuwką ?? Tez chciabym oszczędzić 150 plz na wymianie napędu (tyle chce mechanik) tylko nie wiem czy spinka się sprawdza ...

 

IMO nie widze powodow, dla ktorych mialaby sie nie sprawdzic - o ile zalozysz ja dobrze :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest problem:] mozecie mi powiedziec czy mała diversionka z `93 po opróżnieniu gaźników, przełączenia kranika na pri jest w stanie sama je napełnić?

skonczyło mi sie paliwo między domem a stacją benzynową, stwierdziłem że dopcham do stacji bo i tak bede musiał jutro na nią leciec. tylko troche sie zdziwiłem jak zalałem za dwie dyszki a on za cholere nie chciał zapalić:| kto mi powie jak to z nimi jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest problem:] mozecie mi powiedziec czy mała diversionka z `93 po opróżnieniu gaźników, przełączenia kranika na pri jest w stanie sama je napełnić?

skonczyło mi sie paliwo między domem a stacją benzynową, stwierdziłem że dopcham do stacji bo i tak bede musiał jutro na nią leciec. tylko troche sie zdziwiłem jak zalałem za dwie dyszki a on za cholere nie chciał zapalić:| kto mi powie jak to z nimi jest?

Hej,

No pri wlasnie od tego jest zeby napelnic gazniki paliwem. Ale to nie znaczy ze po przelaczeniu na pri odpali od razu od strzalu. Trzeba poczekac kilka/kilkanascie minut zeby to paliwo splynelo.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że nie zapali od razu wiem ale zastanawiałem sie raczej czy ta pompka podciśnieniowa(?) przepuści paliwo przy niepracującym silniku. za to nie pomyślałem o poziomie paliwa w baku:| w poprzednich sprzetach jeśli miałem chociaz troche paliwa zawsze znajdowało sie nad gaźnikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...