Skocz do zawartości

Łyżki do opon


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Kupiłem już crossowe opony, ale niestety myśle, ze pewnie na dłuższe asfaltowe trasy będę musiał je ponownie zmieniać i to pewnie nie raz, ale innego wyjścia nie ma :?

Tak wiec nie wiecie moze gdzie kupić łyżki i w jakiej cenie są w ogóle.

Albo moze czyms innym bez łyżek :?:

 

I czekam na wskazówki co do zmiany opon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma warsztat wulkanizacyjny wiec wiem co nieco o tym. A wiec mój ojciec ma chyba 6 takich łyżek orginalne GEDORA , 3 dostał do maszyn a 3 dokupił i to tak wyszło że za 3łyżki dał coś koło 2 tyś.zeta.(dodam że otrzymał na nie dożywotnią gwarancje)

Ale tobie wystarczą dwie,ale wsumie nie wiem czy ci się opłaca wydać taką kupe siana na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur*a

2tyś za łyżki :?:

jutro zaczynam produkcje

będą oryginalne- K1F-daje 100lat gwarancji :lol:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe gdzie to można kupić.

CO do ceny którą podał enduras to są chyba jakieś-giganty łyżki do zmiany opon w ciężarówkach :mrgreen:

Jak kawałęk metalowego patyka moze kosztować 2000zł.

A i teraz najwazniejsze, gdzie takie łyżki mógłbym dostać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dajcie sobie spokój z tymi łyżkami po 30 zł. Z tymi za 2000 tez, chyba ze otwieracie zakład wulkanizacyjny (rzeczywiście tyle mogą kosztować najlepsze łyżki).

 

Ja Wam polecam wizytę na najbliższych zawodach motocrossowych (enduro ew. ale to mniejsza szansa).

 

Tam szukajcie łyżek - uwaga - koniecznie produkowanych w Czechach. Cena za sztukę waha się od 70 do 100 zł. Także za 300 zł można mieć komplet profi łyżek, których nic nie ruszy (o ile się nie mylę, są kute, a nie odlewane). Po prostu perfekt narzędzia. Sam takie kupuję do swojego serwisu HardRockGarage.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam polecam wizytę na najbliższych zawodach motocrossowych (enduro ew. ale to mniejsza szansa).

 

brzmi to jak propozycja podpieprzenia komuś takich łyżek :lol:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam polecam wizytę na najbliższych zawodach motocrossowych (enduro ew. ale to mniejsza szansa).

 

brzmi to jak propozycja podpieprzenia komuś takich łyżek :lol:

 

Po co odrazu używać takich ostrych słów :mrgreen:

Nie podpieprzyć, a pożyczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...