Skocz do zawartości

Nowe uprawnienia Straży Granicznej


marian65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rośnie liczba instytucji uprawnionych do karania mandatami za wykroczenia drogowe kierowców. Tym razem dołączyła do nich Straż Graniczna .

Może ktoś się skusić na sporządzenie spisu takich instytucji w naszej wolnej Polsce .

Qfa jak tu żyć ,...! :banghead:

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośnie liczba instytucji uprawnionych do karania mandatami za wykroczenia drogowe kierowców. Tym razem dołączyła do nich Straż Graniczna .

Może ktoś się skusić na sporządzenie spisu takich instytucji w naszej wolnej Polsce .

Qfa jak tu żyć ,...! :banghead:

 

marian, zgodnie z przepisami, marian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co w telewizorni mówili to na razie SG ma karać za wykroczenia i przestępstwa drogowe . O pomiarach szybkości i fotoradarach nic mi nie wiadomo . Nawet jeśli chwilowo nie mają takich uprawnień to znając życie szybko je zdobędą . :buttrock:

 

josha - z taką doradą to do dupy jadą :icon_razz:

A może sugerujesz żebym motury sprzedał i chulajnogę zanabył w celu przepisowej jazdy ? Niestety nie da rady bo w moim wieku pozbawienie adreniny wpędzi mnie w chorobę nerwową.

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co w telewizorni mówili to na razie SG ma karać za wykroczenia i przestępstwa drogowe . O pomiarach szybkości i fotoradarach nic mi nie wiadomo . Nawet jeśli chwilowo nie mają takich uprawnień to znając życie szybko je zdobędą . :buttrock:

 

josha - z taką doradą to do dupy jadą :icon_razz:

A może sugerujesz żebym motury sprzedał i chulajnogę zanabył w celu przepisów jazdy ? Niestety nie da rady bo w moim wieku pozbawienie adreniny wpędzi mnie w chorobę nerwową.

 

... to może w celu zachowania adreniny (cokolwiek to znaczy), obejrzyj "Ptaki" Hiczkoka

Edytowane przez josha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiony tematem zagrzebałem i niestety.. jednak chodzi o przekroczenia prędkości.

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/straz-graniczna-moze-karac-za-przekroczenie-predko,1,4908904,wiadomosc.html

 

Właściwie można by się już przyzwyczaić że należy obstawiać najczarniejszy scenariusz jeśli jest kilka możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...