Skocz do zawartości

Tomasso - kolejny dzwon


Jagdtiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed godziną dzwonił do mnie Tomasso że miał szlifa. Jaki koleś w niego przywalił. Nie znam dokładnie okoliczności, bo akurat robiłem w pracy 15 rzeczy na raz, ale na szczęście nic mu nie jest (przynajmniej telefon w ręku utrzymał). Wypadek był z winy katamaraniarza, na miejscu była polcja, koleś na szczęście nie zbiegł z miejsca wypadku jak to było w moim przypadku. Sprzęt też chyba mocno nie dostał, bo da się nim jeździć. Przeszlifowane plastiki i połamane klamki, więc wielkiej tragedii nie ma. Jak Tomasso pojawi się na necie to mam nadzieje, że powie więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie czyśc motoru przez pokazaniem rzeczoznawcy

pochal olejem tak jakby cos cieklo - im gorzej wygląda motor tym dla Ciebie lepiej

(jak się da dogadać z rzeczoznawcą - wiesz 200zl-to on już będzie wiedział co i jak)

no i chyba najlepiej wybrać kosztorys (ale to zależy od tego jak moto rozwalone i od Ciebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezuuuu ile można!!!???

Ludzie starczy tego, dośc już dzwonów na pare lat było w tych pierwszych miesiącach tego sezonu!!! jeszcze sie wakacje nie zaczęły... 8O

Współczucie dla Tomasso i jego pani... :cry:

Nie dajcie sie zwariować i trzymajcie sie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wiele sposobów na wyciągnięcie kasy:

1. jak wyżej pisał, oblej olejem

2. rozłącz zapło i rozrusznik, (nie kręci nie chodzi)

3. spuść powietrze z opony (tej droższej)

4. lekko rozj**b bardziej

5. rozkuj łańcuch

6. dokadaj się z rzeczoznawcą

7. etc

 

** - P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkałem na traise wyrostka w polonezie który na bocznej drodze wyprzedził mnie z prawej strony tym samym wypychając mnie na lewą stronę jezdni, kumpla jadącego przede mną z lewej przejeżdżając przed kolejnym kumpem w odległości moze 15 cm (gówniarz wiózł w samochodzie całą rodzinkę). Ja pier....... jaki kretyn.

 

P.S. Śmigaliśmy z kolegami specjalnie mołouczęszczanymi bocznymi drogami, ale i tam o mało co nie doszło do wypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...