Skocz do zawartości

Mulholland


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ci, którzy tam odkręcają na wyjściu są bohaterami innego rodzaju filmików, mających najczęściej w tytule 'fail' lub 'crash'. Zanim zaczniecie oceniać, to pamiętajcie, że to droga publiczna, przy okazji obok pełno piachu :) W Lublinie czy Radomiu jest tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy tam odkręcają na wyjściu są bohaterami innego rodzaju filmików, mających najczęściej w tytule 'fail' lub 'crash'. Zanim zaczniecie oceniać, to pamiętajcie, że to droga publiczna, przy okazji obok pełno piachu :) W Lublinie czy Radomiu jest tor.

 

Bez przesady. Na drogach publicznych też się odkręca, a piach to raczej na poboczu występuje, więc nie ma co pierdzielić - pedalą się i tyle :flesje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam był tutaj, na tym forum, kiedyś topic dlaczego oni tak tam glebią. Różne teorie były? No ale tak, pedalą, oczywiście, amerykańce to w ogóle nie potrafią jeździć. Nawet chyba profesjonalnych wyścigów nie mają, ani wyścigowców. Tylko w kółko na Indy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne filmiki, ale ja wiecej plastikow nie kupuje. Mialem jeden, i zle sie to skonczylo, skoncze na streetach, jesli YUBY nauczy szorowac kolanem na wysokim streecie, to moze poszoruje :D

 

Zawsze tak się kończy, jak celem samym w sobie jest "szorowanie" kolanem :biggrin:. A po co chciałeś to robić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne filmiki, ale ja wiecej plastikow nie kupuje. Mialem jeden, i zle sie to skonczylo, skoncze na streetach, jesli YUBY nauczy szorowac kolanem na wysokim streecie, to moze poszoruje :D

Oj tam. Zawsze można poćwiczyć na torze/lotnisku/dużym parkingu w torowych owiewkach z crash padami (wg mnie konieczność tak czy owak) a potem dopiero próbować na jakiejś dobrej, krętej drodze.

Jednak jeśli ktoś w Ciebie wjedzie na drodze to nawet posiadanie street'a wiele nie pomoże :bigrazz:

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Zawsze można poćwiczyć na torze/lotnisku/dużym parkingu w torowych owiewkach z crash padami (wg mnie konieczność tak czy owak) a potem dopiero próbować na jakiejś dobrej, krętej drodze.

Jednak jeśli ktoś w Ciebie wjedzie na drodze to nawet posiadanie street'a wiele nie pomoże :bigrazz:

Ale przynajmniej będzie używał motocykla zgodnie z przeznaczeniem - na streecie w końcu :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co w ogóle w taki sposób jeździć po drogach?

Na torze prędzej znajdzie się ktoś komu można zaimponować, kto doceni technikę jazdy czy prędkość w zakręcie.

Na drodze zawsze pozostanie się wariatem, dawcą, pajacem itp itd.

Nie wiem czy po prostu warto popisywać się przed laikami, często negatywnie jeszcze nastawionymi.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...