Skocz do zawartości

Lancia czy Saab


Mounthains
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, ale autka typu Fiat Coupe kojarzą mi się z taką tanią podróbką super samochodów.

 

Ani to ładne, ani to dobre.

 

 

Jezu... zlinczują mnie...

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój odnośnik

Mój odnośnik

Mój odnośnik

kilka moich propozycji...w Twoich ramach cenowych.

A tutaj jeszcze inne powyżej 200-tu kucy.

Mój odnośnik

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mechanik lata saabem 9-3 i twierdzi, że wystarczy dobrze szukać, a części są w cenach jak do mojego fiata. Ciągle mnie namawia do zamiany na saaba, ostatnio wyjątkowo często, bo często się widzimy, niestety ;)) 2.3t latałem na pasażera i fajne odczucia, zdziwiły mnie śmiesznie niskie obroty na autostradzie przy ~200km/h.

monter, namawiasz go do imprezy, a to dopiero ruletka połączona z kosmicznymi cenami części.

Edytowane przez Domestos_WC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja chce tą Lancie ... wyjebisty wozik ... hahaha , dobre autko tak myśle i fajny wygląd ala Colin MC`Rae ... a jak ktoś pomysli siedząc w swoim aucie ze to wiejski tuning to sie może zdziwić hihi ... niezłe

Edytowane przez Mounthains
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się za Citroenem ZX z silnikiem XU10 2.0 16v, najlepiej w wersji Volcane albo Dakar. Ciężko będzie Ci go znaleźć w dobrym stanie, musiałbyś popytać na forum klubu cytrynki (Mój odnośnik), ale autko naprawdę nieźle zapie**ala, można zrobić swap na 3.0 V6 z Peugeota 406 Coupe i kosztuje (a przynajmniej powinno) poniżej dychy.

Edytowane przez luki69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie i Francuskie auta mnie nie ineteresują... wybaczcie

 

Każdy chce mieć super BMW czy Mercedesa czy tam Peugauta ... to są napewno bardzo dobre auta ale mnie nie interesują

 

Wole włoskie auta i kupie sobie Lancie ... a wy sobie kupujcie co wam sie podoba ... Niemieckie najlepiej bo sie nie psują

Edytowane przez Mounthains
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie i Francuskie auta mnie nie ineteresują... wybaczcie

 

Każdy chce mieć super BMW czy Mercedesa czy tam Peugauta ... to są napewno bardzo dobre auta ale mnie nie interesują

 

Wole włoskie auta i kupie sobie Lancie ... a wy sobie kupujcie co wam sie podoba ... Niemieckie najlepiej bo sie nie psują

 

Aleś Ty niemiły...

My tu sobie dywagujemy, po prostu. Nikt nie powiedział, że niemcowe się nie psują bo wszystkie się psują.

Jak dla mnie to możesz sobie kupić prom kosmiczny.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ,delta ma to coś

dobra kappa to było auto przeważnie rządowe - szczególnie z takim silnikiem -... więc ja jako mały ptaszek sie nie podejmuje jeżdzić czymś takim ... wole skromnie jeżdzić i pokornie :D

Edytowane przez Mounthains
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Lancię Delta HF Integrale 16v Evoluzione II

Będziesz mógł nawet smażyć ogniem z wydechu.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie podpuszczajcie... najlepiej sobie kupić Veyrona co nie i tym sobie populać ,wtedy respekt na wsi :D

 

Ja chce Lancie i tyle ... to jest jakieś podswiadome rozumowanie bo na serio logicznie to ciezko wyjasnić... ale pewnie ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...