Skocz do zawartości

Posiadacz Bulldoga - poszukiwany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam kogoś z Piły i okolic kto posiada Yamahę Bulldog.

Szukam, ponieważ zamierzam kupić sobie własnie ten sprzęt, a z racji wzrostu chciałbym się do niego przymierzyć.

Mam nadzieję, że to przysłowiowe piwko załatwi sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba możesz mieć problem z przymiarką. Z tego co się orientuję najbliżej buldogi są w Poznaniu i Bydgoszczy. Tak mnie ciekawi co jest powodem że zdradzić chcesz sukę. Ja to zrobiłem i chyba żałuję. Staram się jednak wrócić do suki i to do hajki. Na Google masz klub buldoga, podejrzewam że szybko zapniesz temat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne Panowie :)

 

Jacek - jakby co, podeślij proszę info w wiadomości

 

Mir - powód jest prosty: moc, komfort i szybsze bicie serca na widok tej maszyny.

Wydaje mi się, że dojrzałem do takiego motocykla i go chcę. Basta! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

odświeżę może kotleta .

 

Jakieś opinie użytkowników o tym sprzęcie by się przydały .Panowie pogadajcie tu trochę o tych sprzętach . Się jakoś tak ciężko zastanawiam nad zakupem , a strasznie mało informacji . Co na co dzień denerwuje , co cieszy ? Odkryjcie trochę tajemnic tego modelu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego filma widziałem , w sumie nic konkretnego .Standard u Ostrego , koleś zakochany w swoim biku leje sobie wodę :biggrin: .

 

Piec to może być zaleta dla mnie . Szukam czegoś do przeróby na wydumke w stylu ADV . Nie szukam wielkiej mocy . To może być ciekawa rzecz bo pozycja pasuje , silnik też . Musi być też mocna rama z tyłu a nie wiem jak tu z tym jest . Przód to całkiem inny by był , więc mały problem . Te wibracje mnie trochę niepokoją .

Edytowane przez giemul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibracje? To łagodny sprzęcik :P Spalanie w okolicy 5 litrów, na nie pamiętam jakich tłumikach chodził bajecznie (aż się nogi uginały, lepiej od Buell'a, porównywalnie do Termi w S2R). Jakby była troszkę większa moc to miód malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognia wystarczy , to nie ma być mistrz prostej :laugh: Gang ma niezły to fakt . Kurde , rzeczywiście mało tego jest . Ale i tak lepiej niż z poprzednim moim wyborem . Znaleźć VERSYS'a w tysiącu na używce to dopiero jest sztuka :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając notorycznie padający rozrusznik i średnią jakość wykonania (pękł tylny błotnik, tu i ówdzie łuszczyła się farba, pękła szybka szybkościomierza - ci Włosi!) jedyną konkretną wadą jest zestopniowanie skrzyni. Dość szybko obrotomierz wędruje w pobliże czerwonego pola, a blisko maksymalnej wkracza na nie. Czyli nie wykorzystuje się w pełni silnika. Właściwości jezdne fajne, wygodny, rozsądne zużycie paliwa.

I myślę, że nie jest to alternatywa dla 1000 Versysa, ten ostatni to jednak znacznie lepszy turystyk, chociaż ustępuje stylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z fajniejszych motocykli na jakich miałem okazję jeździć. Zrobiłem na takim koło 9 koła kilometrów podczas sezonu. Bardzo fajnie prowadzący się sprzęt, świetne hamulce, bardzo wygodna pozycja dla mnie była (191 cm mam ), mało chlał wachy. Z wad jak już wspomniano - szybko kończył mu się oddech, ale do spokojnego pomykania polecam.

Co do rozruszników - standardowa przypadłość viragopochodnych, można leczyć wbrew pozorom ;-).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I myślę, że nie jest to alternatywa dla 1000 Versysa, ten ostatni to jednak znacznie lepszy turystyk, chociaż ustępuje stylem.

ano nie jest nie jest , tylko znajdź Versysa używanego . Dla mnie VERSYS 1000 to wzorowy wzór motocykla . Tylko że u nas nie występuje , tylko nówki ( chociaż są teraz w tak dobrych cenach stare modele że czacha mi dymi ) W Reichu można znaleźć używkę ale też szału ni ma . Dla mnie to jakaś niezrozumiała dziwnota jest , że tak dobry motocykl nie jest sprzedawalny .

 

DL mi nie siedzi bo jak się na to patrzy to czy bolą takie to paskudne , TDM też coś mi tam brakuje , GS1200 to porażka z tym silnikiem a na Multistrade czy TRACER'a to mnie chyba nie stać , dlatego szukam czegoś na wydumkę i sam sobie paszteta jakiegoś postawię , a co?0dance.gif

Edytowane przez giemul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym jeździł solo i nie obawiał się zawodności modelu, naprawdę zastanowiłbym się ponownie nad buldogiem. Ale ten rozrusznik to jednak kłopot, jak stuknie przy odpalaniu to aż człowiek się kuli. I mało pomaga tłumaczenie, że ten typ tak ma. Z tym że z fajnymi tłumikami, estetycznym "dziobem" pod silnikiem, jakimś aftermarketowym siedzeniem jest po prostu udany wizualnie, tu żadne podróżne enduro nie ma czego szukać (no może trójkolorowa multistrada), ale to cena x 5 w stosunku do buldoga.

No i wszelkie kufry dość znacząco szpecą linię buldoga, warto pomyśleć o sztywnych sakwach, łatwo odłączalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim piecu to nie dziwota że pada rozrusznik jak coś tam jest konstrukcuyjnie powalone . A co tam przeważnie leci w tym rozruszniku jak się już posypie ? Jest to naprawialne jak się ma ze sobą jakąś część ,czy wyrywa z mięsem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...