Skocz do zawartości

od jakiej temp podpinka pod kurtkę skórzaną?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spodobała mi się jedna z kurteczek skórzanych na allegro, niestety nie ma do niej podpinki (jest zamek ale sama podpinka gdzieś wyszła).

 

obecnie jeżdżę w buse sunday z podpinką. pod to golf bawełniany i do powiedzmy 5'C jest całkiem ok.

kurta skórzana z założenia ma być właśnie na wiosnę / jesień czyli powiedzmy w zakresie temp 0-20'C

pytanie do posiadaczy skóry - czy ta brakująca podpinka jest mi potrzebna żeby było ciepło, czy jeśli kurtka będzie dobrze leżeć to kupować i nie szukać dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy bedzie ona cieplejsza od tekstyli, ktorych teraz uzywasz.Od kiedy zaczalem jezdzic tylko w skorzanych ciuchach-to moj sezon mocno sie skurczyl :P Ponizej 15 stopni nie wyjezdzam z garazu :icon_twisted: Byle jaki tex jest duzo cieplejszy od skory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod taką skórę polecam odzież termoaktywną np. narciarską. Powinno być ciut cieplej, a i podpinkę można sobie wtedy darować.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skorzana kurtke Hein Gericke - perforowana, do niej podpinke ( bodajze cos z hipora - glowy niedam )i musze przyznac, ze daje naprawde duzo. Nie oczekuje jednak, ze da mi komfort jazdy jesienia - jakies granice sa.

 

Nie piszcie prosze, ze bielizna termoaktywna sprawi, ze bedzie cieplej, owszem minimalnie. Co najwyzej da takie wrazenie. Bielizna i owszem ale innego rodzaju - zimowa i z windstoperem.

 

Chcesz smigac w niskich temperaturach - ciuchy tekstylne, najlepiej z Gore-Tex.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie prosze, ze bielizna termoaktywna sprawi, ze bedzie cieplej, owszem minimalnie. Co najwyzej da takie wrazenie. Bielizna i owszem ale innego rodzaju - zimowa i z windstoperem.

 

Toż przecież wyżej określiłam, że narciarską polecam (a narciarska jaka jeśli nie zimowa? :blink: ).

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...