Skocz do zawartości

Moja Jawka


Dżawa50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrwa, nie wiem co robic posiadam Jawkę 50 bez papieru, ale kupiłem zaśmieszną cene... ale nie ważne chodzi o to że mam ja od roku (obecnie mam 2 charty i nie chce mi się z nia bawić.)Ale jednak chce żeby chodziła.. Problem jest w tym, że ona ma takie coś..

Iglica jest ustawiona na 3 od góry, paliwo dochodzi (ale nie wiem na 100 %) wykręcam świce, czyszcze ją, sprawdzam iskrę jest, wkręcam, odkręcam kranik, kopie odpala od 1 kopa... i chodzi można jeździć, ale jak zgaśnie to juz za hu*a nie można jej uruchomić,nawet na pych..(choć czasem zaskoczy, a czasem to wcale.) i powtarzam czynności czyli wyręcanie świecy i wkręcanie wyczyszczonej i znów od kopa pali i jak zgaśnie to kupa... a na pych jak pcham to daje lekkie oznaki życia ale przeważnie małe...alczkolwiek czasem zajara...i o co jej chodzi wychodziło by na to że ją zalewa, ale co ama zrobić żeby nie zalewało.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, poprubuje jeszcze.... ale co jest najlepsze mam kompresję 9..(nie wiem czego) więc jest dobra... kumpel w ogarze ma 6 i qrwa pali od kopa..a moja nie chce... nie wiem co z ta jawką ja z nia wicznie ma problem. ale nie chce zeby stała zepsuta bo tak głupio....ale jak tak dalej będzie to kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj sie zbytnio kompresją. Jesli ten ogar ma polski silnik to sie nie dziw bo one miały mniejszy stopień sprężania. Ja mialem tak samo kiedys z moja Jawką, to bylo cholernie dziwne co sie z nia dzialo. Zapalic bez wykrecenia swiecy to byl wyczyn. Ale jakos jej to samo przeszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...