Skocz do zawartości

Marco Simoncelli


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tiger - 250-tki też się do 100 spokojnie rozpędzą, do 160 podejrzewam że też. Raczej nikt w zakręcie nie będzie zwalniał do 50, jeśli można przejechać go 100.

Wolniej jest w wyścigach rowerowych czy konnych - można się przerzucić na ten sport...

 

Podobnie jak Dominik, nie chciałabym być na miejscu Edwardsa i Rossiego. Ciekawe, jak ich kondycja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

@ tiger666 - co ty piszesz???... ma być szybciej i jeszcze szybciej.. to są wyścigi.

a ty - ograniczyć moc.

możesz swoje moto wykastrować,a nie w motocykle wyścigowe :D

pozdrawiam

nezka

Edytowane przez nezka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze raz obejrzałem dwa okrążenia i dowiedziałem się że jechał na twardej mieszance, jak popatrzyłem to od samego początku miał problemy w zakrętach ....... no ale to takie tam spostrzeżenie nic nie wnoszące w sumie ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolniej jest w wyścigach rowerowych czy konnych

 

Tam też zdarzają się NIESZCZĘŚLIWE wypadki, ale to nie temat do "gdybania".

Ja od wczoraj chodzę jak struty. Qrwa, nie znałem typa osobiście, a czuję się jakby ktoś znajomy zabrał się na tamta stronę :sad:

 

RIP [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromna tragedia, dzisiejsze scigacze to juz nie motocykle, tylko pociski... Powinni zblokować troche te moce

 

Dwa lata temu ograniczyli pojmnosc z litra do 800 - i co, technologia poszla dalej, predkosci wzrosly.

 

ok Mniejsza predkośc= wiecej czasu na reakcje i motocykl innaczej sie zachowuje, czyż nie mam racji? przestance pi erdolic ze to nie ma znaczenia, ale oczywiste jest też to że ryzyko jest wlicozne w ten sport.

 

 

Misku, zanim cos napiszesz to przemysl, 125 - ki rozwijaja juz wystarczajace predkosci aby zrobic sobie calkiem niezle kuku. Nie wiem jak Ty ale w tych wyscigach jie jezdzi kowalski ze Schmidtem tylko najlepsi z najlepszych - kumkasz ?

 

Ostatni wypadek ( smiertelny ) w klasie Moto Gp byl w r- 2003 ( 74 - D. Kato ).

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok, cały dzień miałem jakiś nierzeczywisty, cały czas podświadomie myślałem o Marco. Cholernie szkoda człowieka, nie był moim faworytem, ale podobnie jak Lorenzo dwa lata temu, zyskał sobie u mnie podziw za talent i ducha walki. Myślę że po roku, dwu podobnie jak Jorge mógłby być naprawdę wielki. Bardzo niefortunny wypadek, low side to jak mówi Steve Parish z Eurosportu najlepszy wariant jeśli chodzi o glebę. A tu..... eh

 

PS. Moc nie ma tu akurat nic do rzeczy, odjechał mu przód i został przejechany.

RIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...