Skocz do zawartości

Kupię coś do 1 tyś !!


Król-X
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kolega wyżej pisał - za tysiaka nic nie dostaniesz. Chyba, że szukasz jakiejś motorynki lub innego rometa. Napisz co by Cię interesowało, bo po tym co napisałeś, niewiele można odczytać, oprócz arogancji.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak w temacie szukam czegoś w miarę dobrego do 1 tyś. !

 

Pisać oferty !!!

Chłopie, zostaw sobie tę Jawę, póki nie będziesz w stanie zakupić Japończyka, bo to nie ma sensu. Ja w Twoim wieku ujeżdżałem Simsona S51 a i tak dobrze się bawiłem :bigrazz: .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam, ojtam. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz coś blisko tej kwoty. Kilka dni temu kupiłem za trochę ponad 1k fajną GS500E Slingshot z prawdziwym przebiegiem 30kkm. :icon_mrgreen: Pęknięta komora pływaka (drugi komplet gaźników gratis) i kilka drobiazgów do przejrzenia bo stała z rok w zapomnieniu. Wczoraj już jeździłem nią wkoło komina. Przelewa jeden pływak, poza tym ok. To były jej pierwsze kilometry w PL w ogóle. Narazie rozebrana do połowy bo grzebię w niej, zaś poskładam to wrzucę foty. Teraz mam tylko tyle:

https://picasaweb.google.com/113681550238652257406/SlingshotGS500E?authkey=Gv1sRgCLqbvf323e-87QE#5666007720581092802

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem o motorku a nie o oponach Kolego-Dziura ;) Czytaj dokładnie temat bo z tego co widzę to chyba masz trudności z rozpoznawaniem ;) a za 1000 zł to można coś znaleźć ;)

 

ale co? szukasz sporta, cos na miasto, w teren ? Okresl sie wtedy cos znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem o motorku a nie o oponach Kolego-Dziura ;) Czytaj dokładnie temat bo z tego co widzę to chyba masz trudności z rozpoznawaniem ;) a za 1000 zł to można coś znaleźć ;)

 

Wpisałeś że chcesz coś "w miarę", a to była jedyna aukcja spełniająca te kryteria.

Jeżeli nawet nie chce Ci się napisać do czego motocykl ma służyć, to nie zdziw się, że nikt ze łzami w oczach nie pobiegł Ci na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...