Skocz do zawartości

Technika jazdy a moc motocykla


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Moze wiec to nie zla zechnika a po prostu inna technika ? Pytanie wiec co robi sie, gdy w winklu zauwazamy, ze nasze zlozenie jest niewystarczajace i sukcesywnie idziemy w botanike – co robimy ? / jaka technike stosujemy ?

 

 

Ja bym jeszcze mocniej wypychał kiere po wewnętrznej stronie winkla(przeciwskręt), aby zacieśnić zakręt i jeszcze dociążyłbym zewnętrzny podnóżek. Przynajmniej taką wiedzę posiadam po kursie doskonalenia techniki jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze mocniej wypychał kiere po wewnętrznej stronie winkla(przeciwskręt), aby zacieśnić zakręt i jeszcze dociążyłbym zewnętrzny podnóżek. Przynajmniej taką wiedzę posiadam po kursie doskonalenia techniki jazdy.

 

 

W jakim celu ? Aby pojsc w ruch z naprzeciwka czy w botanike ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że bohaterka tej fascynującej opowieści faktycznie lubi zapie**alać, ale nie gdy z tyłu tata kręci filmy. Dlatego brała te winkle na 2-3 razy. Chciała się poskładać ale prędkość była za mała. Chętnie bym z nią pozapierdalał ;).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider. gratuluję pojętnej córki. Widać że postarałeś się przy jej nauce jazdy. Myślę jednak że odblokowanie moto powinieneś uwarunkować jej rozsądkiem bo sama umiejętność jazdy może czasami nie wystarczyć. :buttrock:

Ja sam,jako że jestem mądrzejszy wsadziłem od razu syna (17 lat) na 98 konnego fazera a nawet nauczyłem go podstaw jazdy na moto. Chłopak w prawdzie nie tarł jeszcze podnóżkami ale jeździł nieźle i stosował się zawsze do moich rad. Niemniej wystarczył jeden raz gdy spuściłem go z oka by zechciał wypróbować możliwości maszyny,i to w najgłupszy sposób i łamiąc najważniejsze przepisy ruchu drogowego.

Efekt- tylko rozbite moto które wciąż czeka na poskładanie bo ojciec boi się to zrobić.

Nie wiem ile lat ma Twoja córka ale dobrze się się zastanów nim coś zrobisz żebyś nie przechodził tego co ja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak że odblokowanie moto powinieneś uwarunkować jej rozsądkiem bo sama umiejętność jazdy może czasami nie wystarczyć.

 

... moto które wciąż czeka na poskładanie bo ojciec boi się to zrobić.

Nie wiem ile lat ma Twoja córka ale dobrze się się zastanów nim coś zrobisz żebyś nie przechodził tego co ja....

 

Marian, dzieki,

 

Jest na tyle rozsadna, ze uwazam, ze moge odblokowac. Decyzja nalezy so niej. Sadze jednak, ze po przeprowadzonej wczoraj a wlasciwie dzisiaj w nocy dyskusji :icon_mrgreen: ona sama ma watpliwosci. Na razie nie zaczynam nawet tego tematu, ma czas do namyslu, podejrzewam jednak, ze najprawdopodobniej zdecyduje sie na nieoddlawianie. Uklony w strone dobrego kolegi ktory w spanialy sposob jej to dzisiaj wytlumaczyl.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mial takiego ojca jak ty ks-to bym w zyciu nie wsiadl na ten pie**olony motor. Czlowieku, czy wszystko musisz wywlekac na forum publicznym? Dziewczyna uczy sie jezdzic, i daj jej swiety spokoj. Gloryfikowanie jej "wrodzonych umiejetnosci" jest po prostu zenujace. A chwalenie sie chicken stripem szerokosci 5 cm i lekko zarysowaną śrubą od podnozka nadaje sie do dzialu humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane panowie ? Czyżby kijowa pogoda tak wam zważyła humor że musicie na kimś odreagować ? W końcu ten dział jest dla chcących się pochwalić i to nie koniecznie nowym moto. Dajcie spokój staremu ojcu który jest dumny z osiągnięć własnej córki bo ma po temu powody .

Jeśli nadal będziecie odreagowywać na uczestnikach forum to już się boję o waszych najbliższych gdy dopadnie was zimowa chandra... :buttrock: :unsure:

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane panowie ? Czyżby kijowa pogoda tak wam zważyła humor że musicie na kimś odreagować ? W końcu ten dział jest dla chcących się pochwalić i to nie koniecznie nowym moto. Dajcie spokój staremu ojcu który jest dumny z osiągnięć własnej córki bo ma po temu powody .

Jeśli nadal będziecie odreagowywać na uczestnikach forum to już się boję o waszych najbliższych gdy dopadnie was zimowa chandra... :buttrock: :unsure:

 

Marian spoko, jak sie ma malego siurka i ma sie ta swiadomosc, ze na urok osobisty mozna co najwyzej kota poglaskac to przteciez trzeba sie gdzies odreagowac, bo na ostatnia szara komorke pojdzie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile inni klada swoje sprzety i na ile maja pozamykane opony, smieszne jest co najwyzej, ze gdy proponuje aby wstawili foty z regoly temat sie koncy a osoba proszona znika jak przyslowiowy kamien w wode. np. Mr. Brawo

 

nie dostaniesz żadnej foty a to z dwóch powodów:

 

1. Ty chcesz cos udowodnic, sobie, innym, nie wiem... pokazujesz foty, filmy (i te z linku sobie obejrzalem co nie bylo latwe), gdzie przycierasz podnozki, scinasz opony, a ja Ci powiem, ze chocbys lusterka przytarl to zobaczylem sobie jaka masz postawe przy tym "przycieraniu", oraz jak trzymasz stopy w czasie tego "przycierania" oraz jaki masz "styl" i powaznie, nie potrzebuje zadnych porownan. przyjmij sobie wszystkie wartosci wg wlasnego uznania...

 

co najgorsze widze, ze mloda popelnia te same bledy, ktorych istnienia pewnie nie jestes nawet swiadom...

 

2. po drugie nie mam zamiaru wstawiac jakichkolwiek zdjec. jest pewna wartosc tego, ze jest sie anonimowym. znowu przyjmij sobie dowolne wartosci, powody, bez znaczenia...

 

z calego tego tematu chcialbym Ci tylko powiedziec, ze wiele sportow uprawialem i mam nadzieje, ze moi rodzice na jakims portalu internetowym jednak nie umieszczali moich zdjec jak ucze sie chodzic, jezdzic na rowerze, plywac itp itd. rownie dobrze moglbys wstawic stanik tej mlodej i odstawic temat jak to corka szybko dorasta. nie czujesz niesmaku tego tematu?

 

edit:ale no tak, temat jest teraz w chwale sie... nawet nie zauwazylem...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian spoko, jak sie ma malego siurka i ma sie ta swiadomosc, ze na urok osobisty mozna co najwyzej kota poglaskac to przteciez trzeba sie gdzies odreagowac, bo na ostatnia szara komorke pojdzie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Córeczka na pewno byłaby dumna czytając posty tatusia, w ktorych szczeka jak maly ratlerek :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...