Skocz do zawartości

Suzuki RF 900


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie będziesz katował to nic się nie popsuje. A jak będziesz katował to wszystko się posypie. Najpierw skrzynia biegów pójdzie.

 

 

RF to dobre sprzęty ale trzeba dbać i szanować.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Problemem w RF jest dostanie wypełnienia owiewek przednich, szczególnie z lewej strony.

Schowki przy przedniej owiewce tak samo osłonki wlotu powietrza tzw żeberka. Dlatego trzeba uważać przy stawianiu motocykla na stopce bocznej. Mi się delikatnie położył na kose i miałem sporo problemów. A tak to świetny motocykl. Polecam.

Sklep www.netbiker.pl. Sprzedaż części do motocykli.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 20 lat z motorami mam doświadczenie od 8 roku życia jeździć już umiałem jak miałem 13 lat :) a motor służy jako turystyk w trase a nie na stunt to było poza tematem .pomimo tego iż mam doświadcznie z motocyklami ciągle się uczę, a niema umie dobrego mechanika a Tata mój z którym zakochani jesteśmy w motocyklach też niema pojecia o zagadce o której napomknę zaraz ,

ostatnio z kolegą robiłem sobie małą trase 200km i zauważyłem u siebie w maszynie taki problem (2dni wcześniej nie było tego) jak dochodzę do 3 tysięcy obrotów to motor tak jakby się dławił i wydaje dźwięk bulgotu ale gdy dojdzie do 4.5-5 tyś. to wszystko gra co może być problemem tego ?

 

 

a co do tego że RF łamliwe to udało mi się położyć już na boku ale dosłownie położyć delikatnie i mam małą ryske zlewe str . udało mi sie to tak że stawiałem na bocznej nóżce i źle rozłożyłem ja najwyraźniej i zaczoł mi opadać ale już był pod takim kontem że nie udało mi się go wyszarpnąć do góry wiec położyłem go powoli do końca i podniosłem z gleby .

Edytowane przez Marcin19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pekajacej ramie w RF slysze pierwszy raz. Generalnie w 900 nie wiele sie moglo zepsuc. A co do padajacych skrzyn to chyba dotyczylo to tylko modelu 600. Ale ja sie tam nie znam, kiedys tylko troche jezdzilem.

 

Czytales??

http://www.motogen.pl/laboratorium/testy-motocykli-uzywanych/suzuki-rf-900-zapomniany-i-niedoceniony,art39.html

Edytowane przez ivan161
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam chciałbym poznać opinie o tym motorze , czy może ktoś coś napisać w stylu co się często psuje na co zwracać uwagę itd. Pozdrawiam Marcin19

 

Moja skromna opinia mówi że jest to bardzo fajny i nieczęsto widywany motocykl o zypełnie niecodziennym wyglądzie charakterystycznym dla swojej epoki, zabudowany jak kolej trans-syberyjska najczęściej z licznymi bliznami i połamanymi owiewkami które przez lata użytkowania nie jedno pokazują. 1 zasada mechaniki z czasem wszystko sie popsuje. To dość wrażliwe motocykle i nie nadają się do szaleństw. RF900 nie należy do lekkich ale fajnie sie prowadzi.

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ostatnio nic Ciekawego nie napisałem , co to motocykla RF-ka ostatnio jak postanowiłem się przejechać to oczywiście nagrzana najpierw została dość dobrze potem jak próbowałem ruszyć to nie chciała jechać i prawie że gasła i strasznie szarpało potem zgasiłem ją odpaliłem na chwile na wolnych obrotach pochodziła z 3-5 min i śmigała jak ta lala bez żadnego zająknięcia , zgasiłem na 10min i znowu zaczęła dziwnie chodzić ale już nie szarpała jak dawałem jej gazu dość (chciałem być dynamiczny tak to ujmę ) to zachowywała się tak jakby się dławiła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...