Skocz do zawartości

wsk 175


quisk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM! Mam taki problem z moja maszyna ze gdy chce wkrecic ja na maxa na obroty podeczas jazdy bo na jałowym biegu wkreca sie bez problemu...to przy połowie gazu zaczyna szczelac i sie dusi..? Co jest tego przyczyna..? moze fajka lub kabel maja przebicie..? prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam filtra... nawet zakładałem juz gaznik od CZ 175 ale to nic nie pomogło :banghead: świece znieniałem juz dwa razy a dysze tez sprawdzałem... ale moge to zrobic jeszcze raz :dry:

Edytowane przez quisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam filtra... nawet zakładałem juz gaznik od CZ 175 ale to nic nie pomogło :banghead: świece znieniałem juz dwa razy a dysze tez sprawdzałem... ale moge to zrobic jeszcze raz :dry:

No to ewidentna usterka układu zapłonowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz filtr powietrza na chodzie na całej regulacji obrotów manetką- zmniejszając i zwiększając dopływ powietrza. A jeśli gaśnie Ci czasem na niskich obrotach i przy wysokich strzela w wydech to oszczelka pod głowicą Ci puściła. jeśli to nic nie zmieni luknij na zapłon .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma normalnie pracować bez filtra powietrza? Bez oryginalnego filtra powietrza? :banghead:

 

Takie manewry z różnymi gaźnikami i kombinacje z filtrem są czasochłonne i trzeba wiedzieć w którą stronę "iść". Strzela w wydech czy w gaźnik? Podejrzewam że w gaźnik. To oznaka braku filtra czyli zbyt ubogiej mieszanki. Załóż filtr razem z puszką bo zabijesz silnik. Pod żadnym pozorem nie montuj żadnego stożkowego gówna zwanego "filtrem".

 

 

Gaźnik od CZ175 trzeba odpowiednio ustawić do silnika WSK 175. Wiele magii z tym nie ma ale trochę trzeba przy tym posiedzieć.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że jeśli chcesz jeździć bez filtra powietrza to ciężko doregulować gaźnik, aczkolwiek u mnie się dało (wsk 125cc). Jakiekolwiek zmiany w postaci innego filtra powietrza lub coś z nim związanego, zobowiązuje do regulacji gaźnika. W innym wypadku tak jak działa będzie działać, a raczej nie działać.

Podejrzewam nieodpowiedni skład mieszanki paliwo-powietrze.

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to trudno ustawić motocykl bez filtra , a po drugie w takim sprzęcie to skraca znacznie pzebieg na tłoku bo wszystek piach i kurz ląduje w cylindrze i dodatkowo przyspiesza jeszcze zużycie przepustnicy

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ogarniam jak mozna bez filtra odpalac motocykl. Przecież w cylindrze powstaje pasta scierna.

Ostatnio wymieniałem garnek bo skuterze peugeota bo koles zgubił filtr i dwa miechy jeździł bez niego aż w koncu przestał odpalać

Tuleja i tłok wygladały gorzej niż po zatarciu.

Więc kolego najpierw włóż filtr do WSK a potem szukaj usterki

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czyli musze kupic filtr powietrza do puszke mam... i wymienie przy okazji platynki u uszczelke pod głowica i dam znac jakie beda efekty... dzieki za pomoc

 

 

 

wiec sprawa wyglada tak: wymieniłem uszczelke pod głowicą zrobiłem filtr powietrza, a moto nie chce dac nawet najmniejszej oznaki zycia, iskra jest i paliwo tez dochodzi :angry: powiem ze moto stało jakies 4 miechy bez rozruchu... jakie maga dyc przyczyny moich problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle ustawiony zapłon, nie palisz na ssaniu etc. Przy takim moto najpierw sprawdzasz wszystko, a potem piszesz na forum czy to możliwe, że mam za mało powietrza w tylnym kole bo już wszystkie opcje sprawdziłeś a moto dalej nie hula.

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...