Skocz do zawartości

Stunt uliczny w Polsce


bartMFK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz kolej na moje mądrości ! Czytajcie i analizujcie bo wiecznie żył nie będę ..... :buttrock:

1. Stunt na drogach jest potrzebny.

Stunt sprawia że majty lasek na chodnikach robią się mokre i szanse motocyklistów rosną , natomiast w puszkarzach serce zamiera a rozum mówi że drogi pełne są debili więc trzeba uważać podwójnie . Po wyczynach ekipy z filmu pewnie nawet ksiądz grzmiał z ambony ,wszystko jedno co mówił ale nie pozwolił nikomu zapomnieć że po ulicach jeżdżą również motocykliści i trzeba uważać na nich i na siebie...

2. Wszystko jedno jak ryzykujemy , ważne żeby nie narażać na niebezpieczeństwo innych.

Póki za stunt bierze się ktoś kto ma perfekcyjnie opanowane ewolucje na placu i ma do tego przystosowane moto ( przełożenia pozwalające stawiać na gumie przy niewielkich prędkościach ) to nawet jeśli przepisy na to nie pozwalają wszystko jest względnie O.K.

Problem zaczyna się gdy nie douczony kaskader zaczyna się podpisywać na drodze . Takim właśnie popisem jestem zdecydowanie przeciwny.

Bardzo gwałtowny przyrost szybkości w trakcie stawiania na gumie seryjnej maszyny zwłaszcza z klamki plus zmiana pozycji , nierówności na drodze i sytuacje których kierownik nie przewidział mogą sprawić że dojdzie do nieszczęścia a nawet ktoś postronny może stracić życie .

Jazda na przednim kole której w ogóle nie było na filmie a którą udaje mi się czasem obserwować w mojej okolicy w wykonaniu osobników dojeżdżających do skrzyżowania z sygnalizacją jest szczególnie niebezpieczna. Maszyna idącą na przedniej gumie jest nie tylko trudna do kierowania ale praktycznie nie do wyhamowania . Moto podnieść na przód umie każdy głupek ale nie da rady nad nim zapanować najlepszy as w sytuacji awaryjnego hamowania z tąd prośba - odpuśćcie tam gdzie nie jesteście sami.

Z faktem że dzięki naszej pasji zginiemy w końcu na drodze pogodziła się większość z naszych bliskich i my sami ale nie wolno nam ryzykować życia i zdrowia innych ludzi,,, :buttrock:

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terror na ulicy hehe... Pamiętam jak kiedyś po osiedlu u mnie śmigali kolesie z wielkimi opaskami na głowach i podwiniętą jedną nogawką - ganksta szacun normalnie, wszystkie 15-stki obszczane na 100%, szacun u kolegów z gimnazjum zapewniony.

 

Adidasy na nogi, dżinsy i sru na czerwonym. Bardzo to mądre.

 

Nie wiem nad czym te zachwyty. Nie pokazali nic nadzwyczajnego, po za tym, że w oczach przechodniów (tych którzy wyrośli już z gimnazjum) pogorszyli jeszcze bardziej opinię o motocyklistach i przejeżdżając na czerwonym albo jadąc na kole przy torowisku na którym wypierdzielić się łatwo stworzyli zagrożenie dla innych. Chłopaki na wśiach na koło stawiają seryjne motorynki. Dwa razy może ktoś zrobił coś po za paleniem gumy i kole na prostej.

 

Stunt jak najbardziej, kiedy nie zagrażam innym. Sami niech się zabijają.

 

Tak jak napisał ktoś wcześniej, przez takie coś, inni mają przesrane przy byle kontroli, o to że zabili muchę kierunkowskazem.

Wielkie dzięki.

Edytowane przez Cwikol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z faktem że dzięki naszej pasji zginiemy w końcu na drodze pogodziła się większość z naszych bliskich

Słowo klucz to "w końcu". Chodzi o to, żeby ten koniec nastąpił możliwie późno :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz to "w końcu". Chodzi o to, żeby ten koniec nastąpił możliwie późno :smile:

Sherman - napisałem nasi bliscy bo oni najczęściej mówią sprzedaj w końcu ten cholerny motor zanim się zabijesz ! My wszakże jesteśmy nieśmiertelni :icon_mrgreen:

Sęk w tym żeby nikomu innemu nic się nie stało w przypadku jeśli się mylimy co do naszej nieśmiertelności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten film wrzucony tutaj przez Yubego, który gdzieś już krążył po necie, jest sto razy lepszy od tego z początku tematu. Pomijam już fakt samych sztuczek tam wykonywanych, ale sposób zmontowania, ujęć itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten film wrzucony tutaj przez Yubego, który gdzieś już krążył po necie, jest sto razy lepszy od tego z początku tematu. Pomijam już fakt samych sztuczek tam wykonywanych, ale sposób zmontowania, ujęć itd.

 

Bo dobry film to nie tylko materiał, ale umiejętność jego prezentacji :)

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...