Skocz do zawartości

Stunt uliczny w Polsce


bartMFK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego Mazi z roku osiemdziesiątego dziewiątego! jesteś pan uciekinier z frontu picia wódki bez przepitki, ewentualnie z zapijania jej piwem. pańskie insynuacje co propagowania przezemnie treści nieodpowiednich to zarzuty o charakterze politycznym. pan jesteś świnia! nie po to my, stunterzy miast i wsi, zjednoczeni pod wspólnym sztandarem "DAJ MU" bądź "WIĘCEJ SZATANA" walczyliśmy z takimi jak pan zakałami narodu, by teraz nas opluwac

 

żądam od pana satysfakcji! tak! wyzywam pana na pojedynek. niech pański ordynans zjawi się kolejnym razem w rzeczonym klubie i poinformuje o rodzaju wybranej przez pana broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Barcie, Pan nie skończył prawa żeby mi tak perfidnie dogadywać !

Wiec zapraszam do Krakowa - bron wybrana, wódka, piwo (perła naturliś) czyste, niemieszane !

Wyzwany Pan czuj się, bo ja już po treningu jestem (po piwie i wodzie bez czystego niemieszanego) !

ale bowiem powiadam Ci, niby stunterze z najmniej poczytalnej gazety w Polsce - będzie grubo !v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psują nam opinię,nie jeżdzą w kamizelkach :angry:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, błaznowanie na motocyklach pochłania nieporównanie mniejszą liczbę ofiar wśród osób trzecich, niż pijacy za kierownicą - więc pełen szacun dla łódzkiej ekipy. A dopóki są na świecie ludzie, którzy wykorzystują pojazdy mechaniczne do zabawy, dopóty wiadomo, że świat nie ulegnie totalnemu spedaleniu i jest szansa, że nie będziemy żyli w ekologiczno-erotycznym śnie błaznów, którzy wmawiają nam, że elektryczne samochody są super, że moc nie jest potrzebna, że prędkość zabija i że bezpieczeństwo jest najważniejszą sprawą na świecie.

 

Ps. Jak dla mnie minus tylko za jedną akcję - przejeżdżanie na czerwonym świetle :icon_rolleyes:

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, błaznowanie na motocyklach pochłania nieporównanie mniejszą liczbę ofiar wśród osób trzecich, niż pijacy za kierownicą - więc pełen szacun dla łódzkiej ekipy. A dopóki są na świecie ludzie, którzy wykorzystują pojazdy mechaniczne do zabawy, dopóty wiadomo, że świat nie ulegnie totalnemu spedaleniu i jest szansa, że nie będziemy żyli w ekologiczno-erotycznym śnie błaznów, którzy wmawiają nam, że elektryczne samochody są super, że moc nie jest potrzebna, że prędkość zabija i że bezpieczeństwo jest najważniejszą sprawą na świecie.

 

Ps. Jak dla mnie minus tylko za jedną akcję - przejeżdżanie na czerwonym świetle :icon_rolleyes:

 

Musisz jeszcze chyba dorosnac - pytanie czym bedziesz smigal jak sie zapasy ropy naftowej skoncza ? Ja z pewnoscia juz teg nie dozyje - cale szczescie zreszta, :icon_mrgreen: Ty jednak masz to jak w banku :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzic trzeba,jak oni czy nie oni niewazne czym bylem mialo 2 kola i w h.j mocy,by buczalo i palilo gume ale swiatla szanowac trza jak w morde strzelil.

 

Musiałem troche posiedzieć i pomyśleć nad tym co napisałeś, bo nie wiedziałem po kiemu to.. :)

 

Następnym razem, prosze pisz POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...