Skocz do zawartości

Wałęsa miał wypadek


DrPlama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przesłuchał go prokurator i mimo wszystko, trochę mnie zdziwiło, że facet pamięta z tego dnia tylko, że zjadł śniadanie ze współpracownikami...

Wina puszkarza jest ewidentna, więc nie wiem, czy faktycznie stracił pamięć, czy adwokaci mu taką strategię doradzili? Jeśli tak, to po co?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to akurat nie dziwi. Chyba to typowa sytuacja, że przy poważnym dzwonie traci się pamięć. Mój najpoważniejszy wypadek na moto skończył się poważnym poturbowaniem, bez złamań, ale straciłem przytomność w wyniku silnego uderzenia głową o asfalt (pęknięty kask) i też nic z wypadku nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przejdzie mu. Ja miałem identyczną myśl jak siedziałem w szpitalu po dzwonie. Wręcz olśniło mnie, jakim idiotą byłem decydując się na uprawianie tak niebezpiecznego sportu. A następnego dnia kombinowałem, jakby tu furę do życia przywrócić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie mu. Ja miałem identyczną myśl jak siedziałem w szpitalu po dzwonie. Wręcz olśniło mnie, jakim idiotą byłem decydując się na uprawianie tak niebezpiecznego sportu. A następnego dnia kombinowałem, jakby tu furę do życia przywrócić...

 

 

Ja cały czas twardo mówiłem,że bede dalej jeździł, nawet na bloku operacyjnym to powiedziałem, co jakiś lekarz skomentował słowami '' Ty to masz ku*wa nasrane pod kopułą''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie kozakuje - po prostu co masz robić dalej? Jeżeli już raz wsiadłeś na siodełko albo poczułeś bluesa w innym sporcie, to przecież nie zaczniesz grać w bierki albo chodzić do teatru. Sam siebie nie oszukasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. No schudło mu się, dużo pracy przed nim, dużo .....

 

No zwlaszcza na rehabilitacji z NSZ-tu :icon_mrgreen:

Ale PR sobie niezly robi

 

Wina puszkarza jest ewidentna, więc nie wiem, czy faktycznie stracił pamięć, czy adwokaci mu taką strategię doradzili? Jeśli tak, to po co?

 

U mnie jest tak samo i w glowe zachodze o co kaman ?

Byc moze jako polityk i osoba na swieczniku musi byc czysty i nawet moga stwierdzi biegli ze jechal 50 km/h

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...