Skocz do zawartości

Sprawca śmierci "Yossariana" zatrzymany


Zikko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

I nikogo to, ku#$@a, nie obeszło?

 

Cóż można napisać więcej co już napisane w innym temacie nie zostało?

 

Dobrze że go złapali, szkoda wszystkich którzy ucierpieli - Y, jego żony, dzieci, pozostałych członków rodziny, dzieci tego co go złapali i jego rodziny... I innych...

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxymalny wymiar kary + dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głupote nie ma lekarstwa na szczescie są coraz ostrzejsze kary. Mam nadzieje ze powyższy przykład będzie kubłem zimnej wody na głowy kilku "kozaków" jeżdżących na podwójnym gazie.

 

W tym sezonie w Częstochowie też pochowaliśmy kolege którego zabił pijany 20to letni smarkacz wyjeżdżając prosto pod motocykl z podporządkowanej.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to, że w Polsce jest społeczne przyzwolenie na jazdę na gazie. W zeszłym roku przechodziłem (tradycyjnie...) kurs na obniżenie liczby punktów karnych. Po 2-godzinnym, pasjonującym wykładzie pani psycholog nadszedł czas na występ policjanta. No i okazuje się, że pan policjant był zdania, że "każdemu może się zdarzyć, więc on byłby za tym, żeby prawa jazdy nie zatrzymywać dożywotnio już po pierwszym tego typu wykroczeniu".

 

C..j mnie strzela, jak takie coś słyszę z ust osoby, który przynajmniej powinna zachowywać pozory i dawać jakiś przykład. Niestety to obrazuje tylko skalę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman po co zaczynasz tutaj dyskusję kiedy i czy i za co i przy jakim stężeniu alkoholu i za którym razem odbierać ludziom pj?

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...