Skocz do zawartości

????BOSS HOSS????


Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktos ma jakies informacie linki do fotek wlasne przezycia i spostrzezenia co do tego motockla????

 

co o nich sadzicie :?: :?:

 

tak wlasciwie to jest to firma taka jak H-D czy cos w stylu firmy ktora przerabia??

 

pozdrawiam

 

3majcie sie :D

 

mam jedna stroonke:-) www.bosshoss.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja.

Blyem w Stamach w Sturgis. Widzalem slyszalem nawet mnie pewien pan imiem John

ktorego pozdrawiam przewiozl.

 

No wiec:

Silnik Shevroleta 10 cylindrow dwa biegi 502 KM

Dlugi strasznie dlugi

niski

szeroki i ultra glosny.

 

Nie wspominajac o trajkach opartych na Boss Hossie.

 

Jesli chcesz moge Ci przeslac troszke materialow na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to przerost formy nad treścią. No ale go gustach się nie dyskutuje.

Poza ogromną masą i geometrią nadwozia kwalifikują pojazd tylko na amerykańskie proste i długie highway -e. I jeszcze to sprzęgło hydrokinetyczne-nawet nie możesz pomieszać biegami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PODOBNO KAŻDY MODEL JEST INNY I NIE MA DWÓCH TAKICH SAMYCH.

U NAS TO NIE WIEM GDZIE BY MOŻNA JEŻDZIĆ?CHYBA NA PASIE STARTOWYM LOTNISKA W TĄ I Z POWROTEM.

ALE TRZEBA PRZYZNAĆ ŻE WRAŻENIE ROBI I NIE MOŻNA PRZEJŚĆ OBOK NIEGO OBOJĘTNIE VALKIRIA PRZY NIM WYDAJE SIĘ TAKA malutka.

NO I NIE RZYCZĘ SIĘ PRZEWRÓCIĆ TAKIM PÓŁTONOWYM POTWOREM. :? :? :? :?

WIEM ŻE OPIS BYŁ W KTÓRYMŚ ARCHIWALNYM ŚM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz adress http://www.bosshoss.com widzialem to kilkakrotnie, ale nie jechalem!! Wielkie to to jest naprawde i ryczy tez niesamowicie, mam tez kilka fotek jak cos to moge podeslac!! Pozdro Karlik

 

eeeeetam

ostatnio po pogrozkach odnosnie biodiesli zglebilem temat motocykli napedzanych dieslami i pilnie potrzebuje 185000 USD na Y2K:) -> http://marineturbine.com/superbike/default.htm

ech, ide puscic totolotka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCIBOR1 KURCZĘ JAK WYGRASZ W TOTKA TROCHĘ WIĘCEJ, NIE MAM NIC PRZECIWKO TEMU ABYŚ MI TAKIE MOTO SPREZENTOWAŁ :) :) :evil: :evil: :D

 

A JEŚLI WYGRASZ TLKO KASĘ,KTÓRA STARCZY NA JEDN TAKI RZEŹNICKI SPRZĘCIOR TO CHYBA DASZ SIE PRZEJECHAĆ?CO?PLEASE!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JEŚLI WYGRASZ TLKO KASĘ,KTÓRA STARCZY NA JEDN TAKI RZEŹNICKI SPRZĘCIOR TO CHYBA DASZ SIE PRZEJECHAĆ?CO?PLEASE!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

noooo, nie wiem... a masz prawko na moto? :evil: :) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trike sa super  :)  chcialbym miec taka  :evil:  no moze kiedys...

scibor1 dasz sie przejechac  :?:  prosze prosze  :evil:

 

kurcze, chyba trzeba bedzie powolac komitet kolejkowy i robic zapisy na jazdy probne... :) a moze na kartki :?:

ale najpierw musze wygrac w tego totka - a jak nie wygram to coz - pociagne koncepcje budowy SAMa dwukolowego 2,0 V6 z automatem, w koncu juz zaczalem gromadzic materialy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...