Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yuby, chłopak młody jest, nabuzowany i napakowany testosteronem. Zapieprza na R6 i jest ktosiem ;) (ciekawe czy w ogóle prawko ma :laugh: )

Jestem młody,nie jestem nabuzowany,testosteronu nie brałem, na r6 zapieprzam, nie jestem ktosiem-Tybur, prawko mam ;)

A tam, zwyczajnie się spina :). Wszyscy już przeszli do porządku dziennego nad aferą dotową ale on nie może zapomnieć :D

Nie spinam. Drażni mnie zwracanie uwagi na pierdoły.Komuś się zdarzy błąd i za chwile milion komentarzy.Ten temat już tu kiedyś był poruszany.A i na porządku dziennym jestem cały czas..no stress :laugh:

Edytowane przez TybuR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele było tak fanie. :mellow:

limo, rebel, yuby po jaka cholerę tu piszecie, znajcie sobie swój temat i tam popisujcie się swoją zejebistością. :angry:

piszemy sobie co chcemy i jak chcemy!!!

To prawda, kiedyś fajnie było na forum bo większość dbała o jego poziom. Dzięki takim ja Ty Luksar niestety ten poziom znacznie spadł i dopóki będziesz klepał tak jak do tej pory to nie ma szans na odwrócenie tej tendencji. To by było na tyle...a tak w ogóle to jesteście zajebiści!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę naucz się czytać ze zrozumieniem.

I proszę nie pisz tu więcej, ten temat nie jest o tobie i twoich spostrzeżeniach- poprostu daruj sobie!!!!

Edytowane przez Luksar-

NIE DA SIĘ POSKROMIĆ BESTII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny napisze, że temat jest do umawiania się na wspólną jazdę.

Reszta to spam i powinien być usunięty. Przypominam, że to przede wszystkim spam obniża jakość każdego forum, a nie to że ktoś ma takie czy inne zdanie.

Sporą część tego co zostało przed chwilą napisane można załatwić drogą PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem temu typowi "rebel" odpisać ale nie będę się poniżej poziomu mułu zniżał.

Tyle bo koleś nie czyta ze zrozumieniem.

I proszę nie pisz tu więcej, ten temat nie jest o tobie i twoich spostrzeżeniach- poprostu daruj sobie!!!!

musiałbym znowu napisać to samo a nie chce mi się....pozdrawiam chłopaki Was wszystkich (wielką literą bo szanuje Was) ...no i uważajcie na siebie na tych winklach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny napisze, że temat jest do umawiania się na wspólną jazdę.

Reszta to spam i powinien być usunięty. Przypominam, że to przede wszystkim spam obniża jakość każdego forum, a nie to że ktoś ma takie czy inne zdanie.

Sporą część tego co zostało przed chwilą napisane można załatwić drogą PW.

 

właśnie o to chodzi :)

Pozostałe zaczepki - no comment

NIE DA SIĘ POSKROMIĆ BESTII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danon, czemu Twoi koledzy są tacy spięci?

Każdy chce się w jakiś sposób bronić , w odpowiedzi na "atak" i rozumiem to , ale przytoczę słowa Marcina (szybki 81) łączy nas wspólna pasja szanujmy siebie wzajemnie , każdy może popełnić błąd .A i Yuby nie chce być nie miły i na prawdę cię szanuje ale to co napisałeś do Marcina (sygnet) nie było na miejscu i sam o tym dobrze wiesz :) a tak w ogóle chłopaki, niedziela na cargo?? a później cafe 66 ?? Yuby,Limo,rebel to także do was ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winkielki są fajne - najciekawszy ten długi lewy zakręt w ktorego się wchodzi ponad 100 kmh, Seba już 120 ma na wejsciu, ja 105-110 max.

Jakbym znał przyczepność opon to bym pojechał te 120, na razie strach, zwłaszcza że wypadasz w nieciekawy teren jak coś.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po miescie mało latam.

Z tego co wiem nikt z chlopaków nie napiera ostro zakrętów jak duży ruch.

Już pod Radzyminem nie za bezpiecznie jest więc moim zdaniem miasto sobie odpuść.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...