Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechaliśmy rano i były 4 maszyny, jak zaczeliśmy śmigać robiło się ich coraz wiecej. Kolo g.10-11 nawet było ich ponad 10. Ale wiadomo że jedni zjeżdzają odpoczywają wiec da się latać i wiec nie tak tłoczno jakby się zdawało. Jak wyjeżdzaliśmy do domu i zaczynała się II sesja to ubywało ośób o dziwo. Były sytuację że jedna maszyna śmigała po torze reszta odpoczywała :)

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bylem na szkoleniu w ulezy i jestem bardzo na plus mila atmosfera fajna zabawa/nauka troche wkurzalo mnie jedno cwiczenie nie wychodzilo mi kapletnie trzeba bedzie pocwiczyc ... na nastepny trening tez mam zamiar sie wybrac Polecam :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze. Moze uda mi się wziac urlop w srode. Ktos by lecial na radom?

 

 

Ja chętnie ale potwierdzę w poniedziałek, poza tym pogadam jeszcze z Sebastiann, Rafał repsol, może poleci Marian z Wołomina od Cbry 1000rr no i może Czarek Gochy facet który już w Niedziele do Nas wraca, a będzie 3 tyg. bez latania więc pewnie długo go nie będzie trzeba namawiać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnet - jakie straty? Jakbys potrzebowal jakiejs pomocy technicznej to wal smialo.

 

Wszystko do ogarnięcia, tego co potrzebuje najbardziej to stelaż pod lampe do S-ki bo tego raczej nie ma co ratować. W tej chwili z Suzuki zrobiło się wściekłe Kawasaki :) można to tak ująć. Reszta to pierdoły tj. owiewka i set przy hamulcu. Klamka od hamulca nabyta choć nie w takim guście jak bym chciał ale zmuszony byłem do zakupu czego kolwiek. Jak to się mówi musi być ten pierwszy raz, kombi rozdziewiczone. Co do szlifa, wczułem się w poprzednie winkle w które wchodziłem moim zdaniem nieźle mi to wychodziło i myśłałem że ten również dobrze pokonam i trochę się przeliczyłem. Wyniosło mnie i zaliczyłem trawę. Trzeba szukać gratów i tyle. Sprzęt rzecz nabyta.

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie widzialem.

 

Ps. Jeszcze raz wszystkim dziekuje za zaangazowanie i pomocy dla mnie m.in koledze z Radomia na niebieskim Suzuki SV ktory znalazl jedyna klamke hamulca w Radomiu dzieki ktorej nie musialem wracac na przyczepie tylko dotarlem na wlasnych kolach. Nie ma to jak grono ludzi ktorych sobie wzajemnie pomagaja i laczy ich wspolna pasja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...