Skocz do zawartości

Jakie sredniej wielkosci auto w dieslu wybrac


Nitomen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a pasażerów na dach :D i zima w gory :D

nie wiem czy ci sie Astra z cikłeczento nie pomylila

Astra jest bardzo pakowna

ps. bylem z trojka znajomych w gorach i bagazami ;) nikt na dachu nie jechal

 

zadalem tez pytanie o japoncach - zupelnie nie znam tych aut

 

 

 

 

 

co do tych opli , fiatow , skosnych w druga strone - kolega prowadzi swoj wlasny warsztat elektro-mechaniczny i gdyby nie owe marki umarl by z glodu...co dziwne audi i Francuzow tam nie widuje , a jak sa to raczej na pierdoly typu zamki czy naglosnienie. Powtarza ze skoda robiona jest z odpadkow po VW , a seat z odpadkow po skodzie :D

 

Octavi nie kupie za ta kase.

nie wiem jakie ople reperuje twoj kolega ale chcialbym aby kazde moje przyszle auto bylo tak "awaryjne" jak moja stara astra.

 

Chcesz to Ci Tico sprzedam. 2500 i Twoje :)

co ty

zaraz napisze ze zna goscia ktory kogos zna i tamtem mu powiedzial ze tico sa passe bo maja brzydka klape schowka

 

kocham takich szukaczy: nie mam kasy i szukam wyjebanego w kosmos wozu z opcja pussy magnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty

zaraz napisze ze zna goscia ktory kogos zna i tamtem mu powiedzial ze tico sa passe bo maja brzydka klape schowka

Zawsze można okleić folią carbon i będzie dżezi ;)

 

edit: Tico też jest pakowne. Jechałem we 4 osoby na Woodstock z bagażami, w 2 osoby pod namiot nad morze, spałem w nim w 2 osoby jak nam namiot przeciekł, przeprowadziłem się w nim 2 razy, przewiozłem stół z 4 krzesłami, szafę narożną w częściach, pralkę (nie na raz oczywiście). I to wszystko bez przyczepy, bagażnika dachowego i innych udziwnień ;)

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie szukam wyrobu samochodopodobnego typu Tico i Matiz . Oczywiscie auto ktore wybiore bedzie z lat 90 , wtedy jeszcze robili prawdziwe samochody, a nie zabawki na 5 lat i do zyda bo sie sypie na potege . Kolega ma warsztat 100 metrow od mojego domu , czesto tam bywam i wiem co za auta tam goszcza :D. Ja jechalem maluszkiem w 5 osob nad morze 120 km w jedna strone i do tej pory to pamietam , a bylo to z 18 lat temu :crossy: :banghead:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie szukam wyrobu samochodopodobnego typu Tico i Matiz . Oczywiscie auto ktore wybiore bedzie z lat 90 , wtedy jeszcze robili prawdziwe samochody, a nie zabawki na 5 lat i do zyda bo sie sypie na potege . Kolega ma warsztat 100 metrow od mojego domu , czesto tam bywam i wiem co za auta tam goszcza :D. Ja jechalem maluszkiem w 5 osob nad morze 120 km w jedna strone i do tej pory to pamietam , a bylo to z 18 lat temu :crossy: :banghead:

kup duzego fiata albo golfa I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szukaj audio vw z silnikiem 1.9 TDI nie do zabicia sa te motory.

 

 

w AFN i pochodnych 1,9TDi 110KM często przegrzewaja się głowice i pękają, najczęściej w okolicach zaworu wydechowego, troche zglębiłem ten temat ostatnio i biedniejszy o prawie 2000PLN jestem, zachciało się pałować w upały :icon_razz: kumaty mechanik przestawi delikatnie rozrząd żeby wydech następował wcześniej i głowica nie osiągnie już takich temperatur. wskaźnik temp nic nie pokaże i tak.

poza tym zero z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak ktoś szuka najtanszego srodka transportu, a potem nagle na allegro okazuje sie, ze starczy mu na BMW 2.0 i zaczyna myslec o bawarce z gazem :P

 

Kurde, BMW nie znosi gazu, gaz do niego nie pasuje, czesci sa drogie, a auta nie sa bezawaryjne. Praktycznie kazdy silnik BMW ma jakas wade konstrukcyjna, albo pozera ogromne ilosci benzyny, a wysluzone, powypadkowe (90% BMW w Polsce) i zle serwisowane samochody tez potrafia zaskoczyc niejedna awaria.

 

 

Wsadź sobie w buty takie opinie, miałeś, przerabiałeś że się wypowiadasz??

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadź sobie w buty takie opinie, miałeś, przerabiałeś że się wypowiadasz??

 

Jestem posiadaczem i milosnikiem BMW. Posiadam i remontuje BMW e30 z malo udanym silnikiem m40, w ktorym praktycznie ostatnia rzecza do zrobienia jest swap na m42, co zamierzam zrobic tej zimy. Moj ojciec ma ladne e39 z dwulitrowym m52. Troszke juz tymi samochodami pojezdzilem, mialem do czynienia z e36 i e46. Chcesz porozmawiac na temat silnikow BMW? Masz cos konkretnego do powiedzenia na ten temat? Zapraszam do wątku "Kto lubi BMW?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta kasę B4 1.9tdi będzie jak złoto :flesje: blacha ocynk, spali z 6 ropy. Wadą może być to, że ja siądzie z tyłu trzech chłopa 180cm to będą musieli mieć głowy na bok zgięte bo nisko jest podsufitka i będzie im mega niewygodnie. Polecam również Polo 1.9tdi kombi 110 kucy i lata jak trzeba, tylko blacha trochę słaba...

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde znalesc B4 z klima to szukanie igly w stogu siana ..a z klimatronickiem to szukanie glowki szpilki w stogu siana :) - a ja sie uparlem ze kolejne auto bedzie z klima :) . Ewentualnie doloze i kupie P 406 z 2.0 HDI.

 

 

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...