Skocz do zawartości

Drugie moto


Rekomendowane odpowiedzi

Więc niewiem czy kupić coś za tą kasę czy lepiej poczekać i coś lepszego

 

Na serio chcecie ładnego r1 kupic za 9000 pln?

To niemożliwe, będzie chrup bez opon,łańcucha i z zajechanym sprzęgłem i Bóg wie co jeszcze...

Nie ma w życiu prezentów, a zwłaszcza w motoryzacji.

A ile chciał byś dać za r1 98-01r ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego jest lepszy ten 240 kilogramowy moto na gaźnikach?

 

"Do" czego?

Na pewno złapie bardziej zadbany egzemplarz. Co z tego, że na gaźnikach? ;)

R1 na wtrysku raczej nie złapie, także sądzę że kolega szukał najstarszej generacji erłana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/kawasaki-zx-zx9r-M2707254.html

 

Moim zdaniem ciekawe moto w przystępnych pieniądzach. :wink:

"Ninja po naprawde delikatnym otarciu prawej strony" - toż to szlif na całym boczku, a nie otarcie, co za imbecyl....

 

W dobrej kasie na pewno znajdziesz GSX-R750, w rocznikach 98-00, na wtrysku.

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam R1 z 2000 roku... Polecam :lalag:

znam poprzednich właścicieli, sam na nim trochę polatałem i pierdzielona nawet żarówki nie chce przepalić a jakieś poważne awarie to tylko w historiach z serii "kolega mówił"...

silnik przy odpowiedniej ilości oleju praktycznie niezniszczalny, znajomy ma ten sam model to na 2 kołach stoi tylko w garażu-reszta praktycznie tylko w pionie i z silnikiem od 2 sezonów zero problemów. To ostatni model R1 który zajebiście idzie z dołu, momentem obrotowym bije na łeb 750tki... śmiesznie małe spalanie, stosunkowo delikatna skrzynia biegów ale wsadźcie między bajki historie o tym że pada ona sama z siebie bo to totalna bzdura-jeśli już padnie to brać części z lat 2000 i wzwyż-poprawiona... Jak na litra jest zajebiście poręczna, o wiele lepiej mi się śmiga po winklach niż np. na 1000 K1/K2 ten to przy mojej małpie pierdzielony olbrzym, ba przy 600 typu pierwsze 6tki czy cbr stwarza wrażenie motocykla o wiele mniejszej pojemności -moto stworzone na winkle. No i jest je**na piękna :biggrin: Za 9 tyś kupisz zajechanego rzęcha, upalanego przez miejscowych stunterów... Na 1 rzut poleci sprzęgło, z dużym prawdopodobieństwem skrzynia. YYY nie wiem co więcej pisać...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...