Skocz do zawartości

V Rod chcę kapcia 300 !!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

byłem kilka dni temu u nich i właśnie robią vroda z szerokim laczkiem,mają ciekawe fele w swojej ofercie

 

A ile można maksymalnie zwiększyć oponę bez przeróbek aby nie tarła o pas ? Mam oponę na końcówce i muszę zmienić na nową i myslę aby wcisnąć 200 mm - ale może podpowiecie jaki wtedy musi być profil 200/50/18 ? no i czy nie trze o nic.

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja w temacie moze ktos wie czy oponka 200 zmiesci sie bez przerobki do Fat boya 2004 rok oczywiscie blotnik do poszerzenia ale czy nie bedzie opona tarla o pas oryginalna to 150/80/16

 

No kolego ze 150 na 200 to spory skok - wejść może i wejdzie a co z trakcją i zakrętami? Ja chcę do V-Roda przejść ze 180/55/18 na 200/50/18 i też nie ma 100 % odpowiedzi - jeden kolega mówi że spoko , inny że nie. Ma ktoś inne zdanie - może się znajdzie ktoś kto ma w V-Rod oponę 200 mm !!!!

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to duzy skok ale za waski ten laciek fat boy od 2007 oryginalnie jest ubrany w 200 tylko ze kolo zmienione na 17 cali i to ma sens wiec kombinuje jak to ugrysc

 

No tak ale jaki masz wymiar felgi - bo na wąską nie wciśniesz. W V-Rod są 5,5 calowe felgi w NightRod 8,5 calowe - na 5,5 wchodzi 180 i 200 na 8,5 wchodzi 240 mm. Chyba tu jest problem.

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak spytam odnośnie tych szerokich kapci :icon_rolleyes:

a po co?

:icon_mrgreen:

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak spytam odnośnie tych szerokich kapci :icon_rolleyes:

a po co?

:icon_mrgreen:

Domyślam się że to tak samo jak u mnie, tylko i wyłącznie ze wględów estetycznych.

Bez pomyślunku o właściwościach trakcyjnych, zakrętach itp jak już tutaj ktoś wspomniał.

Kiedy jedziesz sportsterem z kapciem 130mm a przed tobą sportster tylko kapeć 150mm to tam wygląda to dużo fajniej. Też chciałem zmieniać ale jakoś chłopaki stąd dali mi do myślenia i przez to wybili mi to z głowy, i dobrze, lepiej jezdzi mi śię z węższym kapciuchem :icon_biggrin:

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak w Fat Boyu,ale Road Kingu z 2004 jest z tyłu opona MU 85/16 i nie można wsadzić nawet 150/80/16 bo trze o osłonę pasa.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że to tak samo jak u mnie, tylko i wyłącznie ze wględów estetycznych.

Bez pomyślunku o właściwościach trakcyjnych, zakrętach itp jak już tutaj ktoś wspomniał.

Kiedy jedziesz sportsterem z kapciem 130mm a przed tobą sportster tylko kapeć 150mm to tam wygląda to dużo fajniej. Też chciałem zmieniać ale jakoś chłopaki stąd dali mi do myślenia i przez to wybili mi to z głowy, i dobrze, lepiej jezdzi mi śię z węższym kapciuchem :icon_biggrin:

 

200 mm tylko poprawia wygląd motoru - do trakcji w zakrętach mozna się przyswyczaić. Poprzednio miałem VTX1800 i tam też wcisnąłem oponę 200 mm. Co jest na plus tej opony to większa stabilność w koleinach - przynajmniej ja tak to odczuwałem.

 

Dziś ma V-Roda i tam też chcę zrobić ten manewr - ale jest mało miejsca pomiędzy oponą 180 a pasem napędowym a właściwie osłoną pasa i stąd to pytanie bo widziałem u kogoś 200 mm wciśniętą. Ma ktoś V-Roda z oponą 200 mm i może podesłać zdjęcie ile ma miejsca pomiędzy oponą a pasem ?

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...