Skocz do zawartości

V Rod chcę kapcia 300 !!!


Rekomendowane odpowiedzi

zmierzylem dokladnie 9 mm od krawędzi opony 180 do pasa napędowego wersji VRSCA moim zdaniem bez szerszego wahacza nie ma co kombinować bo po założeniu byłby jakiś 1 -2 mm luzu ale pod wpływem uginania sie opony mogłaby zahaczyć pasek

 

a czy tylko w moim modelu teleskopy tylne dobijają? czy moze to wada fabryczna zbyt malego skoku zawiechy bądź co gorsza waga mojej tuszy :rolleyes:

Edytowane przez C z e j e n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierzylem dokladnie 9 mm od krawędzi opony 180 do pasa napędowego wersji VRSCA moim zdaniem bez szerszego wahacza nie ma co kombinować bo po założeniu byłby jakiś 1 -2 mm luzu ale pod wpływem uginania sie opony mogłaby zahaczyć pasek

 

a czy tylko w moim modelu teleskopy tylne dobijają? czy moze to wada fabryczna zbyt malego skoku zawiechy bądź co gorsza waga mojej tuszy :rolleyes:

 

Ważę 85 kg - tył ustawiony na "1" i nie zauważyłem dobijania - moze mam go zbyt krótko. Na razie nie dobija

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem Street Roda w którym szwajcarski serwis założył oponę 200.

Motocykl miał tylko wymienioną osłonę pasa na tuningową firmy Rizoma i wszystko było OK.

A tak to wyglądało

http://www.bikepics.com/pictures/1148527/

 

Teraz mam Night Roda który ma fabrycznie założoną oponę 180,a u mnie jest włożona 240 mm.

Ale motocykl ma przebudowany cały tył na oryginalnych częściach HD.

Ale koszt takiej przebudowy jest po prostu nie opłacalny.

Cena wszystkich części użytych do przebudowy całego moto to prawie 30 000 zł.

Na szczęście ja tego nie płaciłem,tylko już taki kupiłem.

 

http://www.bikepics.com/pictures/1660139/

 

Kapiszon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forach że trzeba jeszcze ściąć krawędzie błotnika - te od spodu bo może szersza opona o nie zahaczać. Kupę niewiadomych :banghead: - najlepiej kupić założyć i sprawdzić czy tak jest czy nie. Chyba tak zrobię i kupię oponę za 80 pln - jakąś z demobilu - założę i wtedy będę mądrzejszy, bo nikt konkretnie nie powiedział ile zostało miejsca pomiędzy dolną osłoną pasa a oponą po założeniu 200 mm.

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

jestem tu nowy i też zielony ale jestem zainteresowany tematem bo chodzi mi po głowie v-rod vrscd 2006 i jeżeli byłoby możliwość zamiany oponki 180/18-55 na większą to na pewno to zrobię.Jak ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę o info. V-roda jadę obejrzeć nie długo więc temat będzie coraz bardziej gorący.Chodzi mi o poprawę wizualną ale nie zrobię czegoś co miało by negatywny wpływ na bezpieczeństwo jazdy.Poprzednie posty są dość stare więc może ktoś coś nowego wie i może się podzielić wiedzą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...