Skocz do zawartości

Sprzedam tanio Honde CBR 929 na wypasie


emil1005
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brać , dobra cena jak za takie moto (pod warunkiem że prosto jedzie i nie robi puk,puk,puk..) . Jakbym miał troche więcej miedzi to sam bym połknał i opie**olił drożej.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosikkk...co Ty pensję bierzesz? Owszem, może moto i niedrogie ale jakis powód tego jest.

Jakby kolega emil1005 uczciwie podszedł do tematu to by napisał co to za armagedon pod czaszą się dzieję. Może nic specjalnego ale widać kaszankę i wypadałoby kilka słów o tym napisać (jak już poleca kolegom forumowiczom) a nie szukać jelenia co nie zauważy...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosikkk...co Ty pensję bierzesz? Owszem, może moto i niedrogie ale jakis powód tego jest.

Jakby kolega emil1005 uczciwie podszedł do tematu to by napisał co to za armagedon pod czaszą się dzieję. Może nic specjalnego ale widać kaszankę i wypadałoby kilka słów o tym napisać (jak już poleca kolegom forumowiczom) a nie szukać jelenia co nie zauważy...

 

Jaki armagedon kolego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosikkk...co Ty pensję bierzesz? Owszem, może moto i niedrogie ale jakis powód tego jest.

Jakby kolega emil1005 uczciwie podszedł do tematu to by napisał co to za armagedon pod czaszą się dzieję. Może nic specjalnego ale widać kaszankę i wypadałoby kilka słów o tym napisać (jak już poleca kolegom forumowiczom) a nie szukać jelenia co nie zauważy...

 

Monter, możesz jaśniej? Ja też nic niepokojącego, na pierwszy rzut oka nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monter, możesz jaśniej? Ja też nic niepokojącego, na pierwszy rzut oka nie zauważyłem.

No jak to co?

Przecież ze zdjęć od razu widać że łożysko główki ramy do wymiany, puka panewka na trzecim garze(od prawej licząc), wypada dwójka przy 8500 1/min, do wymiany świece i zabrudzony filtr powietrza. A do tego w tylnym kole brakuje ciężarka i jest za mało powietrza o 0,2 atm. Licznik skręcony z 62300 km.Nie wiem jak można tego nie zauważyć na tych zdjęciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę pęknięcie owiewki i śrubki z innej parafii. chciałem wrzucić to zdjęcie ale nie obsługuje to forum.

Nie to, ze się czepiam ale po prostu to widzę. Jeśli nic tam nie ma to zwracam honor i biję się w pierś na przeprosiny.

.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę pęknięcie owiewki i śrubki z innej parafii. chciałem wrzucić to zdjęcie ale nie obsługuje to forum.

Nie to, ze się czepiam ale po prostu to widzę. Jeśli nic tam nie ma to zwracam honor i biję się w pierś na przeprosiny.

.

 

Ja t tego nie zauważyłem. Ale być może tak jest. Teraz autor nam rozwieje wątpliwości i będzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę pęknięcie owiewki i śrubki z innej parafii. chciałem wrzucić to zdjęcie ale nie obsługuje to forum.

Nie to, ze się czepiam ale po prostu to widzę. Jeśli nic tam nie ma to zwracam honor i biję się w pierś na przeprosiny.

.

 

Byłem właśnie w garażu i wyszukiwałem tego pęknięcia z profesjonalną lupą, niestety - nie znalazłem go. A śrubki temu są inne bo wszystkie od owiewek wymieniałem właśnie na imbusy - na taki jak na zdjęciu trzyma wypełnienie a wymieniane były z tego powodu ze oryginalnych śrubek zostało jakieś 3/4. Były uzupełnione jakimiś gównianymi śrubami od Wołgi a takich samych, oryginalnych sygnowanych logo Honda nigdzie nie mogłem kupić więc wymieniłem cały komplet (stare śrubki schowałem w foliowe torebeczki i trzymam do wglądu). Jak podejrzewam całą dyskusje wywołała czarna śrubka na gwiazdkowy śrubokręt - nie wymieniłem jej ponieważ trzyma reflektor nie owiewki ale na prośbę konkretnego kupującego mogę to uczynić - oczywiście śruba zostanie wymieniona w ASO Hondy. Pozdrawiam.

PS. Bądź co bądź ale nie nazwał bym tego "armagedonem pod czaszą", chyba że pod kopułą i to nie u mnie ani w mojej 929.

Edytowane przez emil1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosikkk...co Ty pensję bierzesz? Owszem, może moto i niedrogie ale jakis powód tego jest.

Jakby kolega emil1005 uczciwie podszedł do tematu to by napisał co to za armagedon pod czaszą się dzieję. Może nic specjalnego ale widać kaszankę i wypadałoby kilka słów o tym napisać (jak już poleca kolegom forumowiczom) a nie szukać jelenia co nie zauważy...

Monter , zrastaj sie szybciej i na 2oo bo ci sie zaczyna w głowie pie**olić :flesje:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki armagedon kolego? :)

 

Gorzej niż ARMAGEDON

Śruba górnej półki na lewej ladze nie dokręcona :icon_biggrin:

Chcesz kogoś zabić ? czy zapomniałeś dokręcić?

 

Szyba paskudnie odstaje od owiewki z lewej strony itd.

monter ma rację

Motocykl ma licznikowo 24897 km i już wymagał wymiany wszystkich tarcz hamulcowych?

Plama na stelażu lusterka lewego to korozja czy odpadająca szpachla?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Bądź co bądź ale nie nazwał bym tego "armagedonem pod czaszą", chyba że pod kopułą i to nie u mnie ani w mojej 929.

 

Nie byłem niegrzeczny wobec Ciebie Emil więc daruj sobie takie teksty.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż ARMAGEDON

Śruba górnej półki na lewej ladze nie dokręcona :icon_biggrin:

Chcesz kogoś zabić ? czy zapomniałeś dokręcić?

 

Szyba paskudnie odstaje od owiewki z lewej strony itd.

monter ma rację

Motocykl ma licznikowo 24897 km i już wymagał wymiany wszystkich tarcz hamulcowych?

Plama na stelażu lusterka lewego to korozja czy odpadająca szpachla?

ku*wa , faktycznie. Niezauwazyłem. Ale ze mnie jełop. Ale ja rozrózniam tylko 8 kolorów i prawo od lewa. W salonówce takie rzeczy? Toz to nie do pomyślenia..

 

Dobrze ze ktoś tarcze wymienił , bo to , ze moto ma 60- 80 tysi to dla myślącego gościa jest oczywiste , niektórzy natomist sie , ku*wa, szczycą uczciwością zostawiając żyletki jako dowód przebiegu. Dla mnie to dowód głupoty , zaniedbań eksploatacyjnych i tarcia dupy szkłem.

Pozostaje mieć nadzieje że tarcze dobrze działają bo z tym chińskim tanim gównem różnie bywało - ale to wyjdzie na jeździe próbnej .

 

Nawet jeżeli moto kiedyś miało dzwona , a jedzie prosto - to mozna to olac bo jest dobrze zrobione (nie znam handlarza zakładającego oryginalne owiewki w bardzo dobrym stanie na ulepa po dzwonie picowanego na sprzedaż).

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...