Skocz do zawartości

Ceny WSKi, SHL itd. czyli ile dać za polskiego klasyka


Dar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym być w posiadaniu któregoś z tych motocykli, gdyż od zawsze podobały mi się klasyki, oraz mam do nich sentyment. Na Junaka jeszcze przyjdzie czas :)Teraz chciałbym zanabyć starą, poczciwą WSK bądź SHL. I teraz pytanie - ile dać za niezbyt wychuchaną, ale jeżdżącą WSKę z papierami? Pamiętam że nie tak dawno temu te motocykle sprzedawali za paczkę fajek ( :icon_biggrin: ), ale teraz ceny znacznie podskoczyły, a nie chciałbym przepłacić. Oczywiście że chciałbym samodzielnie doprowadzić moto do porządku - stan oryginalny, żadna przeróbka na crossa. A może kupić moto w "worku"? w sensie rozłożoną na części. Zaznaczę że lubię grzebać przy moto i nie boję się pobrudzić rączek... Kiedyś już remontowałem swojego simsona i ETZke.

 

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny? Rzuć okiem na kwoty na Allegro, odejmij 40% i będzie realna wartość sprzętu.

 

W przypadku sprzętów totalnie odnowionych na tip-top odejmij 60%.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh niedawno przerabiałem WSKi i inne z allegówna. Kilka z nich było fajnych ale cena przeważnie nieadekwatna do modelu- np. WSK 125 B3 1700zł, M06-64 1700..... Żałuje, że nie wzięłem jednej WFMki za 700 no ale życie :banghead: .

Większość sprzętów ma papiery ale w opcji mam dowód a nie ma umów - takim czymś można sobie podetrzeć dupsko w klozecie :flesje: .

 

A sprzedający myślą, że mają nie wiadomo jakie Sokoły i ciężko utargować z nimi cenę satysfakcjonująca kupca...

 

No i pieniądze poszły na inne cele a weterana jak nie mam tak nie mam.....

Edytowane przez Dream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Cena konkretna. Kupując WSK za 5k zł nie pozostaje nic innego jak wstawić ją do salonu i delektować się jej wyglądem, bo taką drogą Wiesią to żal jeździć. Egzotyka prawie. :icon_biggrin:

 

 

Fakt że nawet fajna ta WSK, zdjęcie nr.2 jest fajne, wygląda dość rasowo z tego ujęcia. Zabytkowego moto szkoda przerabiać ale jak ktoś zrobi to na takim poziomie to jakby mniej żal tego sprzętu. Mogła przecież trafić na wieś i wozić ludzi na dożynki...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ceny zależne od stanu i detali...

Mam wsk 125 kos z 83r. 8700km jest gość co daje za nią 2300zł. [ Motocykl nie jest na sprzedaż ]

Mam też wsk 125 hmm składak; zbiornik garbaty, błotniki kanciaste w bdb stanie, kanapa z kosa w bdb stanie, silnik na chodzie, koła jak i reszta motocykla stan dobry. Papierów brak. Cenię ją za 699zł i nie ma chętnych. Panie za drogo, malować trzeba... i oferują 100zł - :laugh:

Sprzedaje też części i np. kanapa z kosa poszła za 120zł, półki za 110zł, przednie koło też z kosa bdb stan [ inny bęben ] 90zł - gdzie reszta motocykla ?

Malowanie, piaskowanie wynosi ok 600zł zależy od lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh niedawno przerabiałem WSKi i inne z allegówna. Kilka z nich było fajnych ale cena przeważnie nieadekwatna do modelu- np. WSK 125 B3 1700zł, M06-64 1700..... Żałuje, że nie wzięłem jednej WFMki za 700 no ale życie :banghead: .

Większość sprzętów ma papiery ale w opcji mam dowód a nie ma umów - takim czymś można sobie podetrzeć dupsko w klozecie :flesje: .

 

A sprzedający myślą, że mają nie wiadomo jakie Sokoły i ciężko utargować z nimi cenę satysfakcjonująca kupca...

 

No i pieniądze poszły na inne cele a weterana jak nie mam tak nie mam.....

 

No i własnie o tym piszemy...ceny wysokie ale nie kupisz taniej i basta! Moja rada, chcesz w ludzkiej cenie kupic motocykl z PRL-u? Podjedz pewnej cieplej soboty na okoliczna wichure, znajdz szemrany bar lub miejscowa klubo-kawiarnie i podejdz do najbardziej nietwarzowych koleśi jakich znajdziesz i po prostu spytaj czy nie wiedza kto, bo słyszałes że gdzies tu koło knajpy ktos miał WSK i uwaznie słuchaj co mówią i reaguj spontanicznie i entuzjastycznie na każde opowiesci w stylu-Junakiem orałem pole(mój tatko sie przyznał że naprawde pole Junakiem bronował....)nawet jak to będą duby smalone czyli pierdy, ale zjednasz sobie ich sympatię i na pewno cos wyniuchasz:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Popieram przedmówców, pod sklepem na piwku/winku są tacy co wiedząwszystko na temat wsi i ich mieszkańców.

Kiedyś jeździłem od bramy do bramy i sie pytałem ludzi o motocykle, jeden dziadek odparł ze motocykla nie ma ale jak chcę to syrene 104 mi sprzeda.

Znalazłem też inne dziwne ciekawe rzeczy jak homonta, silniki stacjonarne, koła do nie wiem czego i wiele innych dziwactw które później spieniężyłem lub zamieniłem za inne graty.

 

Tak na marginesie, szukam błotnika do Wsk 125 kos - na allegro jest tylko 1szt i to w złym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...