Skocz do zawartości

problem z napinaczem


prze_cinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , otóż problem dotyczy napinacza łańcuszka rozrządu w kawasaki zxr 750h z 90r (łańcuszek pośrodku) wcześniej moto chodziło bez problemów nagle urwał się łańcuszek wiec wymieniłem lecz chyba jakiś krótszy dostałem albo ten stary byl tak wyciągnięty (liczba ogniw sie zgadzała ) i złożyłem wszystko motor co prawda zapalił i chodził równo ale łańcuch był tak mocno napięty że to że się urwie poraz kolejny było oczywiste no i się urwał wczoraj(przejechałem może ze 200km) :((( i teraz pytanie co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , otóż problem dotyczy napinacza łańcuszka rozrządu w kawasaki zxr 750h z 90r (łańcuszek pośrodku) wcześniej moto chodziło bez problemów nagle urwał się łańcuszek wiec wymieniłem lecz chyba jakiś krótszy dostałem albo ten stary byl tak wyciągnięty (liczba ogniw sie zgadzała ) i złożyłem wszystko motor co prawda zapalił i chodził równo ale łańcuch był tak mocno napięty że to że się urwie poraz kolejny było oczywiste no i się urwał wczoraj(przejechałem może ze 200km) :((( i teraz pytanie co robić?

 

 

Opisz kolejno co robiłeś podczas wymiany tego łańcuszka.

On sam był na pewno dobry tylko urwał go błąd montażowy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuchy rozrządu zazwyczaj same się nie zrywają. Jak dla mnie to co piszesz może świadczyć o jakimś większym problemie, np. zatartych wałkach. Miałem kiedyś taki przypadek w XJR 1200 - przegrzana głowice przekrzywiła się i zablokowała wałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...