Skocz do zawartości

Parada motocyklowa 20.08.2011 r.


malinka18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim Forumowiczom ; ) !

 

 

Zapraszam na Paradę Ślubną Basi i Marka, która odbędzie się 20 sierpnia 2011r. o godz.14.30 spod domu Pana Młodego w Niedrzwicy Dużej przy ul. Lubelskiej 126 ; ) Jest to trasa nr.19 Lublin- Kraśnik.

 

Następnie udamy się do domu Panny Młodej ( Sobieszczany Kolonia ) , tam odbędzie się błogosławieństwo, po czym wyruszymy do kościoła p.w Św. Bartłomieja w Niedrzwicy Kościelnej. Ceremonia zacznie się o godz. 16.00. Po uroczystościach ślubnych miło nam będzie zrobić krótki przejazd przez Niedrzwicę ;)

 

Wszystkich chętnych zapraszamy.

 

Proszę piszcie ilu was będzie, żeby nikt nie został poszkodowany ;]

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać ;)

 

 

Pozdrawiam ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa - to ta Basia i ten Marek... Od razu wiedzialem, ze starzy znajomi, bikerzy i wogole.:)

Kurcze teraz co drugi slub w pl ma obstawe motocyklowa - normalnie mam czasem wrazenie, ze tylko motocyklisci sie teraz chajtaja.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyrażasz chęć uczestnictwa? ;)

No chyba niestety nie. Mam taka zasade, ze do slubu jezdze tylko osobom, ktore znam osobiscie oraz przede wszystkim - ktore sa motocyklistami.

Jakos nie rozumiem nowozencow, ktorzy zapraszaja obce osoby na ich slub tylko dlatego, ze bedzie szpan jak motocykle pojada i wszyscy sie beda patrzec. Jesli ktos jezdzi na moto to zapewne i tak ma grono znajomych motocyklistow i Ci chetnie go do slubu na moto poprowadza, a jesli nie ma nic wspolnego z motocyklami to jaki sens ma zganianie na ten dzien obcych motocyklistow?

Moze owa para tez jezdzi - tego nie wiem, ale wg mnie troche nie tak jechac komus obcemu po tylko by narobic halasu i zgarnac flache.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenująca ta moda...

Jak napisał vpower: jak motocykliści to powinni mieć swoich znajomych a nie obcych z łapanki naganiać, jeśli nie bikerzy to na cholerę im taka parada? A dla draki nie zapraszają "młodzi" tylko osoba trzecia... bez sensu.

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dawidharley

Szczęść Boże młodej parze!

A gdzie jest Niedrzwica Duża? Czy to nieopodal Niedrzwicy Małej? Kurde, troche za daleko 3miasta... Gdzie by to nie było kto może i chce, niech się przejedzie. Przecież taki dzień teoretycznie ma się raz w życiu! Mam nadzieję, że te motocykle nie będą po to, by odwrócić uwagę od niewątpliwie urodziwej panny młodej!

Życzę stosunkowo owocnej nocy poślubnej (już bez motocyklistów) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno motocyklista z najgłośniejszym wydechem uzyska "prawo pierwszej nocy"... :)

Kurcze - chyba jednak przemysle bo mialbym spore szanse.;)

Ale najpierw musiabym Pania Mloda zobaczyc coby wiedziec czy moze jednak nie wsdzic wytlumiaczy.;)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - chyba jednak przemysle bo mialbym spore szanse.;)

Ale najpierw musiabym Pania Mloda zobaczyc coby wiedziec czy moze jednak nie wsdzic wytlumiaczy.;)

 

Nic się nie martw. Idź na całość. W myśl staropolskiego przysłowia

" Nie ma brzydkich kobiet, czasem jest za mało alkoholu"

Na weselu alku na pewno nie braknie. No chyba, że to wesele bez % :icon_mrgreen:

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...