Skocz do zawartości

Jazda po boisku


Rekomendowane odpowiedzi

Zamontuj glosniejszy wydech to nie bedziesz slyszal jak koles sie drze. W tłumie 100 osoób zawsze znajdzie sie jeden pajac któremu coś bedzie przeszkadzć, widze moralizatorzy sie odezwali a sami pewnie nap**dalali jak byli młodzi :D

 

To czy masz badz nie kask i swiatla to nie ma znaczenia, to nie jest droga publiczna co mozna/nie mozna decyduje wlasciciel terenu. Jezli wlascicielem terenu jest instytucja panstwowa to psy mogą interweniowac.

 

Najwyzej frajer zadzwoni na policje lub straz miejska oni przyjada cie przegonic.

Edytowane przez Zikko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym z PZU i badałem w temacie różnych prawno ubezpieczeniowych zagadnień... Jak to jest z jazdą bez prawka, oc, przeglądów itp.

 

Wg mnie w twoim wypadku, jeśli nie poruszasz się po drodze publicznej, to kwestie prawną masz czystą. Inna sprawa że nie jesteś właścicielem/zarządcą boiska. Wydaje mi się że jedynie osoba pełniąca tę funkcję może Cię wyprosić z tegoż obiektu, wtedy jeśli nie posłuchasz może Ci problemu narobić np. twierdząc że je dewastujesz ;)

 

Jeśli chodzi o OC to w tym wypadku jest to ubezpieczenie dobrowolne i policji nie obchodzi czy je masz czy nie - dopóki nie wjedziesz na drogę publiczną.

 

Ewentualnie podejdź do dyrektorki i się zapytaj czy możesz sobie tam jeździć. Jak pozwoli to sprawa załatwiona.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, ludzie po co da dyskusja. Gość ewidentnie głupieje komuś pod oknami, ewidentnie w miejscu nie przeznaczonym do tego. Ja się dziwię że miśki jeszcze się tan nie zjawiły ustawić go do porządku.

Zastanawiam się czy komuś z was podobało jak by jakiś małolat wył dwusuwową pięćdziesiątką pod oknem godzinę albo i dłużej ?

 

Później dziwić się , że robią nagonki na motocykle crossowe i quady. Że nie wydają zgody na powstanie torów i miejsc do jazdy jak takie pajace skutecznie to uniemożliwiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki, przypadek w którąś sobotę po południu . Z kolegą jeździliśmy po nieużytku, bo była fajna skocznia i sobie skakaliśmy , przyszedł koleś który grzecznie powiedział żebyśmy pojechali bo przeszkadza mu zapach spalin, oraz hałas. Grzecznie powiedzieliśmy że będziemy przyjeżdżać tylko w tygodniu i czasem w sobotę , powiedział "to jak chłopaki , umowa stoi?" my się zgodziliśmy żeby nie robić sobie wrogów ,nie robić złego wizerunku motocyklistom i chłopakom w naszym wieku :icon_biggrin:. Trzeba iść na kompromis , a jeżeli facet na nic się nie zgadza to jeździj dalej , jeśli przyjedzie policja to weźmie to pod uwagę że próbowałeś dojść do konsensusu :icon_biggrin:

 

pozdrawiam :crossy:

Edytowane przez Kamilolo
kamilolo1kopiakopia2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego mam już niecałe 4 ha gruntu po środku niczego, tylko jeszcze crossa muszę kupić jakiegoś do nauki... Mogą mnie w odwłok cmoknąć, jak pałuję poza ciszą nocną na swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego mam już niecałe 4 ha gruntu po środku niczego, tylko jeszcze crossa muszę kupić jakiegoś do nauki... Mogą mnie w odwłok cmoknąć, jak pałuję poza ciszą nocną na swoim.

 

 

i dlatego kupiłem Kolege Transalpa, bo mieszkam w części jaworzna gdzie są same pola i lasy :crossy: :crossy: gdyby ktoś był z okolic to moge mu wykreślić na mapie naprawde fajną trase leśnymi ścieżkami od Jaworzna do samej Sierszy(znajdzie się nawet rzeczka do przejechania) :crossy: :crossy:

 

aż się łezka w oku zakręciła... :blush:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku przecież to było 4 lata tamu, gdzie każdy miał komórkę, konsolę, naszą klasę i oglądał Plebanię.

To były czasy, ja pier..

 

 

100% szyku bez stylistów :notworthy: :notworthy:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby dla Ciebie to mało ale dla mnie to dużo, bo bardzo się przez te 4 lata w moim życiu zmieniło, i wieku 10 lat nie miałem konsoli i komórki(nie rozumiem po co dzieciakom w tym wieku komórka,do gier?) , naszej klasy i nie oglądałem plebani. :icon_eek: :icon_biggrin:

Dobra nie róbmy OT ale przyznam YUBY-100% szyku bez stylistów :notworthy: :notworthy: :biggrin:

Edytowane przez Kamilolo
kamilolo1kopiakopia2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...