Skocz do zawartości

Enduro 50


Gość Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ja nie rozumiem ludzi którzy w ten sposób niszczą swoje mz-tki, jawki, romety i inne "tego typu wynalazki".

nie łatwiej po prostu kupić motor z założenia do crossu/enduro? dla mnie kupowanie jawki w celu przerobienia jej na enduro to głupota, marnowanie czasu, pieniędzy i utrudnianie sobie życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróbki, wszelkie dają wielką radość twórcy.

 

Jeśli ktoś lubi grzebać przy maszynach i chce mieć sprzęt inny od wszystkich to przerabia moto(cykle/roweyi).

Dlatego z tej półki, bo części są tanie i można małym kosztem coś wykombinować, na dodatek są to

proste konstrukcje.

 

Jest trochę fajnych przeróbek, ale niestety większość ownerów niema tego wyczucia dobrego smaku i

tworzą potwora. Czasem jednak taka przeróbka wychodzi dobrze - czego przykładem były te dwa pierwsze zdjęcia jawki (pomarańczowa) i nie tylko ona. Tutaj nie chodzi mi akurat a motocykle terenowe, ale wszelkiego rodzaju.

 

Ja sam jestem raczej przeciw wszelkim tuningom, ale delikatne nadawanie charakteru poprawia wizualnie dany sprzęt. Poważniejsza przeróbka wychodzi w 1/100 przypadków, lub żadziej, ale jaki efekt ....

 

P.S. Sorki trochę odbiegłem od tematu

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem ludzi którzy w ten sposób niszczą swoje mz-tki, jawki, romety i inne "tego typu wynalazki".

nie łatwiej po prostu kupić motor z założenia do crossu/enduro? dla mnie kupowanie jawki w celu przerobienia jej na enduro to głupota, marnowanie czasu, pieniędzy i utrudnianie sobie życia.

 

I oczywiscie niszczenie sprzeta, ktory po tylu latach trwania, dostał sie w łapy jakiegos debila ktory naogladal sie crossu w TV i mysle ze wielki rajdowiec z niego...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem ludzi którzy w ten sposób niszczą swoje mz-tki, jawki, romety i inne "tego typu wynalazki".

nie łatwiej po prostu kupić motor z założenia do crossu/enduro? dla mnie kupowanie jawki w celu przerobienia jej na enduro to głupota, marnowanie czasu, pieniędzy i utrudnianie sobie życia.

 

Tylko wiesz czasem na co popatrz - ze nie kazdy ma tyle kasy co Ty i nie kazdy sobie moze pozwolic na kupienie crossa lub enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz czasem na co popatrz - ze nie kazdy ma tyle kasy co Ty i nie kazdy sobie moze pozwolic na kupienie crossa lub enduro.

hehe no rzeczywiście - s*am kasą

przeciez nie chodzilo mi o yz 250F 2004 ale o CZ!!

zamiast kupic mz za 1000zł i poprzerabiać go za 200zł mozna kupić za 1200zł cz cross która ma chyba troche lepsze właściwości jezdne w terenie niz mz po wiejskim tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj takie osoby przekonać do podjęcia takiego kroku.

Oni i tak wiedzą, co jest lepsze. Poza tym wychodzą na świetnych mechaników (niczym złota rączka;)).

 

Nie wiem, czy za koszt ogara + koszt przeróbki można kupić jakiś sprzęt terenowy nawet z dolnej półki.

 

 

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można chociaż jeszcze troche pozboierać albo samemu zarobić (ja na husqvarne zarobiłem sam a była troche droższa niż przeciętna CZ). tak sie mówi ze nie ma kasy ale wystarczy sie troche postarać i zawsze znajdzie sie jakiś sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio na wakacjach z kumplem dorwalismy 2 ogary i dziczelismy całymi dniami po lasach górkach błotach itp i były one bez żadnych przeróbek wiecie jaka frajda 8) tak apropo do adama 87 a co powiesz na taką sytłacje jak masz pod domem las i fajne tereny naoglądasz sie w tel dakarów i zawodów z krossuw dostajesz od dziadka starą wsk bez papierkow znasz sie troszke na tuningu?Ja w takiej sytłacji na pewno bym jej nie wyzucił !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...