Skocz do zawartości

Co należy wiedzieć o BMW GS 100 ??


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbycho, nikt tutaj nie powie Ci co to za motocykl i jak sie to prowadzi. Masz chec, podoba Ci sie, jezdz, przejedz sie nim, podotykaj, pomacaj, zobacz czy spelnia twoje oczekiwania, w koncu doswiadczenie w jezdzie zaprzegiem masz. Bedzie sie podobalo, bedzie spelnial oczekiwania, cena bedzie satysfakcjonujaca i zasobnosc portfela pozoli to bierz i ciesz sie nim :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wybrałem się po coś takiego

 

post-385-0-27605300-1312528333_thumb.jpg

 

... wyjazd mi się nie udał. 100Km od domu, w Warszawie gość w Nubirze wjechał nam w dupsko.

To był ostry wjazd. Przyczepa pójdzie ( chyba ) do kasacji, zerwała się też z haka i zdewastowała deczko dupsko Navary.

Pech, qurna ...

Przyczepka wróciła na lawecie ( warto mieć assistance :icon_biggrin: ), my wróciliśmy jak nie pyszni. Drugie podejście w czwartek Sprinterem kolegi.

 

Niestety, też nieudane. To, co na zdjęciach wygląda całkiem, całkiem okazało się jak to określił kolega, rzadką trzęsącą się galaretą.

Zaprzęg w ogóle się nie chciał prowadzić, silnik gasł, kontrolka ładowania świeciła przy 2tys. obrotów, wszystko luźne ... ogólnie, do dupy.

Gość chciał nawet opuścić, ale to wszystko do rozbiórki, weryfikacji, kupa części do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile cenili czarną beemkę z koszem?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wstępna była na 12,5tys. Zero jedynkowa, biorę za tę kwotę ... lub nie.

Jak odjeżdżałem dopytywał się ile dałbym, rzuciłem na odczepnego kwotę 10tys. Nie zgodził się, ale gadał że już blisko i takie tam ...

Zapewne sprzeda za 10tys plus coś tam.

Tyle to może jest i warte ... może ...

Jak pisałem, prowadzi się sto razy gorzej od ruska, kontrolka ładowania gaśnie przy 2tys obrotów, jeśli to ładowanie, nie ciśnienie oleju ... wszystko luźne jak galareta, telepie i grzechocze.

Jeśli warto, to tylko ze względu na kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak to mawiali starożytni Słowianie w MGH: i tak wszyscy skończymy na BMW.

No i Zbycho już. :crossy:

 

 

Tyle że mój to nie GS.

Nie wiem. Jungtimer czy już oldtimer ? Moto z 79 roku.

Stan ... przyzwoity, chociaż Michał mówi że słabo ciągnie. Się zobaczy ...

Po ZRXie każdy stary bokser wygląda na słabego. Wg. mnie ładnie i sprawnie się wkręca w obroty.

Jest niestety malowany, na czarno. Docelowo, będzie ( chyba ) biały, biało kremowy z koszem.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że mój to nie GS.

Nie wiem. Jungtimer czy już oldtimer ? Moto z 79 roku.

Stan ... przyzwoity, chociaż Michał mówi że słabo ciągnie. Się zobaczy ...

Po ZRXie każdy stary bokser wygląda na słabego. Wg. mnie ładnie i sprawnie się wkręca w obroty.

Jest niestety malowany, na czarno. Docelowo, będzie ( chyba ) biały, biało kremowy z koszem.

Gratuluję wyboru, chociaż uważam, że R65 to sprzęt dla początkujących. Zapraszam też na stronę : http://www.dwuzaworowe.pl/ gdzie znajdziesz wielu zakręconych na punkcie dwu zaworowych beemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru, chociaż uważam, że R65 to sprzęt dla początkujących. Zapraszam też na stronę : http://www.dwuzaworowe.pl/ gdzie znajdziesz wielu zakręconych na punkcie dwu zaworowych beemek.

 

 

Ja jestem może nie początkujący, ale z pewnością schyłkowy :icon_mrgreen:.

Już mnie nie kręcą Gixery i Erłany.

A R65, trochę kwestia przypadku. Już byłem zafiksowany na Kawasaki W650, trafiła się jednak Beemka, więc jest. Planuję jak wyżej, zrobić zaprzęg. A do zapie**alania wystarczy mi Kawa której nie mam zamiaru sprzedawać. Z wielu powodów. Najważniejszy, jestem z niej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...